Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16 '06 PMW


Gość PMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem...

projekt to nie będzie, a jedynie prezentacja bo auto jest absolutną igłą ;) plastik śmierdzi jeszcze nowością... 2006 r. :one:

 

Silniczek jaki Almera ma a pokładzie QG15de raczej nie rzuca na glebę swoimi osiągami ale pozwoli skutecznie i przede wszystkim tanio się przemieszczać gdyż spalanie tego bolidu :P oscyluje w granicach 6l./100km.

 

alm1_by_1879pmw.jpg

alm2_by_1879pmw.jpg

alm3_by_1879pmw.jpg

alm4_by_1879pmw.jpg

alm5_by_1879pmw.jpg

alm6_by_1879pmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dupowóz ale szkoda, że to nie diesel :)

 

Dieselami jeździłem i powiem, że większych mułów wśród dieselów niż N16 nie ma. Totalna porażka.

 

A Almerka ładniutka, jak z salonu. Co z Primerą bo widzę, że temat zamknąłeś na trochę. Cała jest? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, łądny :D no i czarniutki jak primerka :D

 

 

:D na reszcie ktoś sie na żartach poznał , auto naprawde kupiłem i jest moją własnościa ale ja nim jeżdić nie bede tylko moja mama dopóki moja Magda nie zrobi prawka ;)

 

ja sie tym dziś przejechałem i nigdy wiecej :one: bałem sie jechać szybciej niż 80km/h

nie przyzwyczajony jestem to niebezpieczne jeżdzić szybciej takim autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no no ladny samochodzik. Tylko niech cie nie zdziwi ze te niby 6 litrow na 100km moze sie przekrecic na 9 :P

Ten samochod wcale malo nie pali

Pozdrawiam

 

Śmiem twierdzić, że nie jeździłeś jeszcze dużo palącą Almerką N16... :D

Ale jak masz ochotę, mogę Cię taką przewieźć... :P

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba ładna bo Czarna :D

 

Ja trochę zazdroszczę tej konsoli... chyba sam tez sobie przełożę taką konsolkę od po face liftingu... Ten ekran duży po środku mi się zwłaszcza podoba... tylko gdzie ja wtedy zegary przełożę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ekran duży po środku mi się zwłaszcza podoba...

a i jeszcze fajnie jak nawigacja bangla...fajna sprawa bo niedawno miałem okazję przetestować tylko że nie w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ekran duży po środku mi się zwłaszcza podoba...

a i jeszcze fajnie jak nawigacja bangla...fajna sprawa bo niedawno miałem okazję przetestować tylko że nie w PL :)

 

Ja tam bym zapodał inne obrazy na ten ekran... :D Jakiś EvoSoft albo cuś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...