Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Baby GTiR


Spootie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rastaman81... o jakich pieniądzach mówisz? Ja to sprzedaję za 25tys... w tych pieniądzach nic nie zrobisz na takich częściach jakie siedzą w moim aucie.

Zbudowanie mojego samochodu kosztowało prawie 60tys...

 

Powodzenia więc. ;)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rastman, czym jeździsz i ile samochodów zbudowałeś, że taki mądry jesteś? :)

Skoro potencjał 450 koni bez grzebania w bebechach nie jest dla Ciebie wystarczający, to znaczy, że musisz posiadać wybitnie szybkie auto. :)

A skoro posiadasz ponad 450KM u siebie w aucie i tak dobrze się znasz, to chylę czoła i zwracam honor. ;)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość rastaman81

jestem stary [H]ondziarz i te silniki maja dla mnie potencjał i głównie charakter.. a za 25tyś wolałbym subaru impreze sti z 2000 roku i zabawa i potencjał i zupełnie inny temat. twój samochód mi sie podoba ale nie kupiłbym go ze względu na otwarty rynek innych samochodów a MOC to nie wszystko.... więcej, moc to tylko dla mistrzów prostej jest dobra.

Edytowane przez rastaman81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rastaman... kiedyś palnąłem to samo przy swoich kolegach, którzy budowali moje auto... Że w tych pieniądzach teraz wolałbym Imprezę... 25 tys i Impreza... do jazdy po bułki co najwyżej, chyba nie masz pojęcia ile kosztuje Impreza w utrzymaniu.

Na zdjęciach kół wcześniej widzisz w tle samochód mojego brata. Fabryczny Solberg... ja wiem jaki jest koszt jego utrzymania i mam też porównanie do modowanych Imprez na różnym poziomie przeróbek... tym bardziej widzę ile się pompuje, itp.

Moje auto kosztem dodatkowych 4k ma 400 bezpiecznych KM. Naprawdę chcesz dalej kontynuować dyskusję na temat, o którym masz małe pojęcie?

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastaman81

Naprawdę chcesz dalej kontynuować dyskusję na temat, o którym masz małe pojęcie?

 

P.

 

hmm.. skad mozesz wiedzieć czym sie zajmuje i jakie mam pojecie na ten czy inny temat. tobie udało sie liznąć kawałek motoryzacji i pewnie nie raz się przejechałes..... nie ważne. wolałbym impreze która mozna jeździc po bułki i obiedzie ta almere :P oczywiście nie mówie o jeżdzeniu po prostej bo to dobre dla mieczaków :)

 

ps..

 

nie przeczytałes ze zrozumieniem niestety ostatniego mojego posta.

Edytowane przez rastaman81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm.. skad mozesz wiedzieć czym sie zajmuje i jakie mam pojecie na ten czy inny temat. tobie udało sie liznąć kawałek motoryzacji i pewnie nie raz się przejechałes..... nie ważne. wolałbym impreze która mozna jeździc po bułki i obiedzie ta almere :P oczywiście nie mówie o jeżdzeniu po prostej bo to dobre dla mieczaków :)

 

ps..

 

nie przeczytałes ze zrozumieniem niestety ostatniego mojego posta.

 

 

Nie często zabieram glos. Ale powiem Ci że bawią mnie teksty że za 25 tys wołałbyś pobawić się w sti.

 

Chyba nie wiesz o czym piszesz kolego i nie wiesz jakie ma możliwości sti w zestawieniu z kosztami.

 

Kiedyś gdy byłem GŁUPI to myślałem o samochodzie AWD do 30tys. Robię teraz taki projekt który kosztował mnie ponad 2 razy tyle. Moim marzeniem jest go sprzedać tak by przynajmniej ktoś oddał mi 60% kasy. Następny ruch jest już zaplanowany. EVO w kwotach 90-100 tys. To będzie najtańsze około 400KM do amatorskiego upalania!

 

Za 25 tysi to możesz kupić AWD które będzie świnką skarbonką. A jak już będziesz na pełnej wkur.... to dojdziesz do wniosku że jednak te 100 tys za coś mocnego to nie wiele. Nie słuchaj mitów polskich fachurów i mechaniorów. poczytaj fora o evo, sti i o innych projektach AWD. Spójrz na to wszystko od strony koszt zakupu- koszt modyfikacji- parametry po modach- koszt upalania (wytrzymałość).

Czy Ty myślisz że STI za 25 tysi da Ci jakieś szerokie możliwości jazdy nie tylko na prostej?

Edytowane przez Michał GTI-R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Baby się kurzy w garażu, jeżdżone raz na miesiąc, żeby nie "rdzewiało"... Czas, żeby znalazło właściciela, który poświęci mu odpowiednią ilość uwagi i włoży kolejną dawkę serca.

Jeśli ktoś ma ochotę złożyć poważną ofertę, to zapraszam do pisania maili na:

photo@piotrkapala.com

Napiszcie za jaką cenę jesteście w stanie go ode mnie przejąć, rozważę każdą ofertę, wybiorę naturalnie najlepszą, a akcję robię na kilka sposobów.

W razie ewentualnych pytań, naturalnie służę pomocą, także piszcie maile. :)

 

Dzięki i pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...