Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] INSTRUKACJA I NADMUCH


Gość SEBASTIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SEBASTIAN

Kupiłem almerkę N 16 z 2001 r która była sprowadzona z Niemiec i potrzebuję instrukcje obsługi bo mam w j. niemieckim. Próbowałem w servisie nawet do Nissan Polska dzwoniłem i nie byli w stanie mi pomóc. Mam jeszcze jeden problem zablokował mi się nadmuch i działa tylko na nogi i nie mogę się dostać do niego ponieważ mam fabrycznie zamontowane radio i nie wiem gdzie dokładnie jest przykręcone. Bez wyciągnięcia radia nie dostanę się do regulacji nadmuchu. Za każą radę bedę wdzięczny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toshiro

Radio poprostu sie wyjmuję jest to N 16 s konsolką na górze zamykaną?

Jeśli tak to otwórz i szarpnij mocno do siebie iu musi wyjśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj trochę w postach w Caraudio. Tam znajdziesz jak wyjąc radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Kupiłem almerkę N 16 z 2001 r która była sprowadzona z Niemiec i potrzebuję instrukcje obsługi bo mam w j. niemieckim. Próbowałem w servisie nawet do Nissan Polska dzwoniłem i nie byli w stanie mi pomóc. Mam jeszcze jeden problem zablokował mi się nadmuch i działa tylko na nogi i nie mogę się dostać do niego ponieważ mam fabrycznie zamontowane radio i nie wiem gdzie dokładnie jest przykręcone. Bez wyciągnięcia radia nie dostanę się do regulacji nadmuchu. Za każą radę bedę wdzięczny. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...