Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompka spryskiwacza szyby tylnej, zawiasy do półki tylnej


Gość swinkagruba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość swinkagruba

Poszukuję troche informacji na temat ceny czy dostępności zawiasów do półki w tylnej w nissanie sunny hatchback 3 d oraz pompki spryskiwacza szyby tylnej (moja nie działa - sprawdziłem).

 

swinkagruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalna pomka kosztuje chyba 220 zl ale mozna sprobowac z tiko albo na radzyminskiej w wawie maja takie chyba uniwersalne z rozkrecana glowka (mozna ustawic wylot w dowolna strone) za 35 zl. Mam taka i niezle sie spawuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej swinka a jaka furka latasz teraz siedze w szczecinie i za duzo hatchbakow tu nie smiga Razz

jak nie smigaja hatchbacki? moj prawie co dzien po szczecinie posowa.

 

popmke spryskiwacza na xedosie na mierzynie albo w auto figlu na swobody pod energetykow dostaniesz za jakies 40pln (bynajmniej mnie tyle kosztowala). a co do zawiasow tylnej polki to jak mi sie polamal to sobie sam blaszke wygialem przewiercilem i po klopocie.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bombel - nie mieszkam w szczecinie.chcialem wpasc ostatnio ale nie obiecywalem bo czulem ze cos mi wypadnie i tak sie stalo.starac sie bede to moge obiecac.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swinkagruba

lowiec wielkie dzięki za informację.

 

deniro widzę że jestes niedowiarkiem. moj nissan ma blachy ZGR czyli gryfinskie i jest ciemnoturkusowy prawie niebieski - jestem więc ziomalem lowiec'a - za to respekt dla niego. Po miescie jeżdze troszeczkę a głównie do pracy do Polic i mojego prawdziwego domu w Chojnie (lowiec na pewno wie gdzie to jest).

to tyle

 

jeszcze raz dzieki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lowiec wie gdzie sa police, chojna troszke nie wiem ale wiem ze dalej w dol :lol: .moj jest czerwony jak kazde sportowe autko :lol: no i ma niepowtarzalny przod :lol: . mysle o jakiejs fotce opisie ale zebrac sie nie moge.

jak codzien smigasz z chojny do polic to robisz wiecej km niz ja.ja srednio zmieniam olej co 3-4 miesiace a Ty?raz na miesiac?dwa?brr straszne.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypomnialo mi sie - chyba mam taka jedna pompke spryskiwacza ale zdaje sie cieknie albo cos bo kupowalem uzywke i wymienialem.jak sie przyda to oddam za piwo.jeden mniej grat w katronie.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie widze ze nie obejdzie sie tu bez jakiegos malego spotkania

jak by wszystkim to odpowiadalo ja jestem z gumieniec i tam jezdze z reszta po calym miescie mnie widac :D seledynmowy kolor :( -ktory niedlugo bedzie zmieniony moze wiecie cos o najblizszych zlotak kiedy i gdzie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia o jakichs zlotach, zreszta jak sie znam to mi cos wypadnie i mnie nie bedzie ale kto wie.

a tak na wierzbowej to ze 4 suniaki stoja,trasa bardzo dobrze znana ale nie wiem czy mojego widac bo ja tylko smigam po Twoim miescie, staram sie oplotkami by do centrum nie wjezdzac i nie utknac w korkach.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

posiadam wszystko do 3 drzwiowych nissanów mam 4 sztuki pompka ok25zł zawiasy do połki musze sprawdzić ale pewnie mam groszowe sprawy wymyśl coś więcej żeby przesyłka nie wyszła więcej niż towar tel 667779477 nik allegro mis3275

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam wszystko do 3 drzwiowych nissanów mam 4 sztuki pompka ok25zł zawiasy do połki musze sprawdzić ale pewnie mam groszowe sprawy wymyśl coś więcej żeby przesyłka nie wyszła więcej niż towar tel 667779477 nik allegro mis3275

pozd

 

Potrzebna mi wykładzina bagażnika z H/B razem z tymi wszystkimi wypełniaczami przestrzeni obok zapasówki oraz odboje klapy silnika(te gumowe wkręcane krążki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...