Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

blokada prędkości


Gość Dardroz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktos wie gdzie moge sciagnac blokade predkosci z murano 2008 z USA

silnik wkreca sie na obroty ale skrzynia biegow ogranicza predkosc

prosze o porady, w serwisie nie wiedza co z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ma około 4000 obr przy 186 km/h

jak chcesz przyspieszy wyzej niz jest blokada czyli 186km/h to silnik osiaga wyzsze obroty do około 6000 ale skrzynie redukuje przelozenie i samochod nie pojedzie szybciej niz 186km/h.

wjaki sposob mozna sciagnac blokade ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardroz, wersje USA maja ograniczenie do 118 MPH/ 190 km/h. Zdjecie tego ograniczenia to koniecznosc przeprogramowania komputera. Nie slyszalem zeby u nas ktos to robil, takze w USA jest z tym problem (polecam www.nissanmurano.org). Dalbym sobie z tym spokoj na Twoim miejscu, szczegolnie ze masz praktycznie nowe auto.

 

PS :diabel:

(w ub. tygodniu rozpedzilem Muranca na rownej drodze do ponad 210 km/h wg licznika (rowno 200 km/h wg GPS!)... spalanie na pozimie wira w wannie :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. chyba dam sobie z tym spokoj.

Faktycznie spalanie ma jak wir w wannie :D:D

ja nigdy nie mialem mniej od okolo 18-20L przy jezdzie miejskiej i troche trasy.

na trasie( autostrady w niemczech) przy predkosci od 150 do 180 km/h spalanie 25L :(:

spalanie jakie podaje producent to jakas bajka

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalaniem nie jest az tak zle przy normalnej jezdzie, ja mam w miescie 15l/ 100 km, na trasie w granicach 12 l, przy predkosci do 140 km/h. Minimalnie spalil mi nawet ponizej 10l w trasie. Powyzej 150 km/h wlacza sie "wir w wannie".

Fakt, ze jak sie jezdzi troche mniej delikatnie to wynik 20 l nie stanowi zadnego problemu, ale za to jaka frajda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to mnie w trasie wyszedł 9l ale predkosc 90-100:) a w cyklu miejskim 13-14 mnie wychodzi. ale zaraz po zakupie to komputer wskazywał po 17-18 ale wiadomo jaka była jazda wtedy:)gaz w spód;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 lat później...

Jestem nowym posiadaczem  z51 i oczywiście zakochany w aucie mimo iż padła mi skrzynia i będę robił remont . Mieszkam pół na pół Polska Rosja więc remont w Rosji gdzie tańsze części i fachowców więcej.  Pytanie czy udało się zdjąć blokadę prędkości i jeszcze TV w czasie jazdy ? Spalanie już teraz mam około 20 litrów,  ale jak sobie przeliczam na polskie ceny to i tak płacę 30% tego co WY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...