Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera GTi - Coobcio Dupowóz III


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkałem na Starch Włochach teraz koło Pruszkowa pewnie spotkamy się na jakimś dynoday lub wyprawie do kina jak bede miał chwilkę to zapodam jakiś fajny pomysł ostatnio dyno day popsół śnieg...

 

Witam,

 

to może ja zaproponuje spocik w celu porównania osiągów.

 

Chcę porównać mój wózek z innym ponieważ jakoś wydaje mi się, że ten automat strasznie zamula.

 

Jeżeli jest tak jak piszę powyżej to Kuba możesz mieć trochę Roboty przy nim.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio fajny pomysł zapodałeś(faktycznie ciekawy był by art w GT poszukam może w UK ktoś pchnie używki) ale ja zbieram na VE a co do wałków to znalazłem w sieci info o Almerce z takimi modami:

 

jwt s3r cams

lenso 17"

debadged

wind deflectors

KnN filter

ss autochrome 421 header

resonated decat (standard will be suplied)

longlife 2.25" cat back

polished TB

short shifter with cut shaft, momo alloy nob and leater surround

xtd 9lb lightened flywheel

BC coilovers

nismo AFPR

xtd stage 4 spurng clutch kit (NEW)

 

Wykresiki:

dsc003301.jpg

dsc00329v.jpg

Edytowane przez pgaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie strojone, wałkami nie kręcone a 171KM wyszło przy czym zwrócić uwagę trzeba że przy grzebaniu SR20 powyżej 160KM to wachy brakuje :D

Pewno z tych modów co pan ma 180KM do osiągnięcia, jakby do tego dodać kolekotr ssący z P10 Low Port to było by bardzo ciekawie + dużo więcej Nm.

 

Tak czy siak jak tylko na wałki S3r, kolektor SSAC 4-2-1 i wydech 2,25 bardzo fajny wynik.

 

No wczoraj zamiast starego brudnego papierowego filtra wjechał na pokład K&N i auto wreszcie zaczęło brzmieć należy i straszyć pieszych na przystankach autobusowych :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scribler

No kurcze w końcu jakiś dźwięk jest :) opony T1R dziś wleciały na pokład wóz od razu odzyskał swoje prawdziwe życie jak kobieta się przejechała dziś z nowym filtrem i oponami po wale 160 km/h :D to aż chciała więcej ale trzeba było hamować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że pasuje :) nie ma porównania do tych co miałem wielkich kobył lepią ładnie samochód idzie jak burza ;)

 

Fajna alma.

 

Jeżeli to nie tajemnica to jaki rozmiar T1R zanabyłeś i po jakich pieniądzach?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scribler

Fajna alma.

 

Jeżeli to nie tajemnica to jaki rozmiar T1R zanabyłeś i po jakich pieniądzach?

 

Pozdrawiam.

 

rozmiar 15" 195/50 a skąd je mam to od Coobcia w garażu u niego leżały i się marnowały to mu dałem na dobre piwo :D

 

A tak wygląda na letnich oponach no i nowy filtr powietrza K&N pod machą :P

 

DSC00196.jpgDSC00198.jpgDSC00200.jpg

 

czuć różnicę z filtrem i oponami że samochód od razu się lepiej odpycha :P

Edytowane przez scribler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym jakiś film jak to się odpycha:D mody modami ale pilnuj też blachy bo widać ze korozja przy kielichach już wyskakuje a szkoda takiego miłego dupowozu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scribler

Tą dziurę to ja niechcący jeszcze zrobiłem bo była malutka a chciałem zobaczyć czy coś tam jest :P ale to jest mały pikuś teścia mam blacharza i lakiernika więc nie muszę się o nic martwic :) a wóz oczywiście zadbany jest postaram się nakręcić jakiś film jak będzie czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idzie idzie do tego miło buczy ale wiesz czas już skończyć z tym budżetowym tuningiem i na wakcje zafundować sobie wałkowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak się odpycha moja Almerka na oponach T1R 195/50/15 :) 1 próba wygląda tak :

1 próba

 

Tutaj 2 próba wydaję mi się że lepiej wyszła niż 1 :

2 próba

Nieładnie tak cisnąć auto na zimnym silniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scribler

Bo mi wskaźnik od temperatury lata niestety... Coobcio też już widział ale nie stwarza to żadnych problemów w samochodzie i dobrze się rozgrzewa i chłodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scribler

Czasami działa normalnie to zależy od tego jaki ma dzień Alemrka :D a jak szaleje to wtedy czekam aż się na chwilę zatrzyma na pewnym punkcie albo spokojnie albo buta mu :P oczywiście jeżdżę powoli jak na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...