Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Co to za kostka ??


Gość Ziut

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaglądając pod maske znalazłem kostkę która do niczego nie jest podłączona ......................... i tu pytanie do czego powinna być podłączona. Autko to Almera 1.4 S 16V z 96r. Kostka o której mowa jest z prawj strony pomięszy chłodnicą a zbiorniczkiem wyrównawczym.

 

tn_22.JPG

 

Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka nie podłączona kostka jest w okolicach układu wtryskowego, też nie wiem do czego ;-)

Ale auto działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

To może być kostka od instalacji elektrycznej halogenów, która zapewne fabrycznie jet pociągnięta.

 

Kostka znajdujaca sie przy układzie wtryskowym jest to kostka diagnostyczna, czyli podłączasz pod nią komputer, aby zrobić diagnostykę auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n15_krk

zgadza sie, u mnie zarowno przy przeplywce jak i zaslepkach na halogeny sa wolne kostki, tak jak powiedzial Bombel wiazki sa w kazdej N15 z full opcji (lub prawie bo pod szyber chyba nie mam)

wie ktos moze jakie sa zdolnosci obliczeniowe ECU w N15 bo mnie postraszyli ze prawdopodobnie tylko STM6 moze sterowac np. turbina...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Nissan robił jedna instalacje do każdego modelu i po prostu zależnie od wersji podpinał odpowiednie kostki.

 

U mnie w Sunnym jest chyba z 5 nie podłaczonych, więc sie nie łam.

 

Pozdrawiam

 

Nie łamie się, to raczej ciekawość co jeszcze można podłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Nikt z was nie ma racji!!! ta kostka służy do podpięcia 2 wiatraka do klimy każdy (kto nie ma podpiętej ) ma to złącze luzem taka standaryzacja...

 

PS. Mądrala ze mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj obstawiam bym Piotrka teorie chociaz musialbym sprawdzic dokladnie ta kostke bo wlasnie podobna odcialem i kable wykozystalem do podswietlenia i byla to kostka do halogenow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...