Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Co to za kostka ??

Guest Ziut

Recommended Posts

Guest Ziut

Dziś zaglądając pod maske znalazłem kostkę która do niczego nie jest podłączona ......................... i tu pytanie do czego powinna być podłączona. Autko to Almera 1.4 S 16V z 96r. Kostka o której mowa jest z prawj strony pomięszy chłodnicą a zbiorniczkiem wyrównawczym.

tn_22.JPG

Z góry thx za pomoc.

U mnie taka nie podłączona kostka jest w okolicach układu wtryskowego, też nie wiem do czego ;-)

Ale auto działa.

Guest Piotrek

To może być kostka od instalacji elektrycznej halogenów, która zapewne fabrycznie jet pociągnięta.

Kostka znajdujaca sie przy układzie wtryskowym jest to kostka diagnostyczna, czyli podłączasz pod nią komputer, aby zrobić diagnostykę auta.

Guest Ziut

Jeśli od halogenów to da się sprawdzić pod warunkiem że jest przekaźnik i trzeba pokombinować z włącznikiem

Guest n15_krk

zgadza sie, u mnie zarowno przy przeplywce jak i zaslepkach na halogeny sa wolne kostki, tak jak powiedzial Bombel wiazki sa w kazdej N15 z full opcji (lub prawie bo pod szyber chyba nie mam)

wie ktos moze jakie sa zdolnosci obliczeniowe ECU w N15 bo mnie postraszyli ze prawdopodobnie tylko STM6 moze sterowac np. turbina...

pozdr

Guest Ziut
Podobno Nissan robił jedna instalacje do każdego modelu i po prostu zależnie od wersji podpinał odpowiednie kostki.

U mnie w Sunnym jest chyba z 5 nie podłaczonych, więc sie nie łam.

Pozdrawiam

Nie łamie się, to raczej ciekawość co jeszcze można podłączyć :)

Guest krrizz

Ha Nikt z was nie ma racji!!! ta kostka służy do podpięcia 2 wiatraka do klimy każdy (kto nie ma podpiętej ) ma to złącze luzem taka standaryzacja...

PS. Mądrala ze mnie :lol:

Guest Pecyn

Oj obstawiam bym Piotrka teorie chociaz musialbym sprawdzic dokladnie ta kostke bo wlasnie podobna odcialem i kable wykozystalem do podswietlenia i byla to kostka do halogenow.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...