Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Gdzie dać mikrofon z zestawu głośnomówiące


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem zestaw Blaupunkt Hamburg MP57 :sylwester: i zastanawiam się na pozycją mikrofonu :036: .

Aktualnie mam go zamontowanego na kolumnie kierowniczej :) . Poprzednio był zamontowany na lewym słupku ale "widział" głośniki i miał tragiczne echo :zly: .

 

A teraz główne pytanie: w konsoli, zaraz pod zegarami, po prawej stronie od kolumny kierowniczej, koło radia jest taki mały grill i za nim jest dziura uciekająca w stronę radia. Czy ktoś z was wie do czego ta dziura służy i czy można władować tam mikrofon :?: nie lubię widoku luźnych kabli pałętających się po aucie :)

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

 

BagMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

W tej kratce jest czujnik temperatury zintegrowany z climatronikiem, w zależności od wskazań z tego czujnika ustawiana jest temperatura w pozycji "Auto".

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

myślałem że termometr jest przyklejony na rzepie w nogach kierowcy za konsolą? przy podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Nie. Czujnik temperatury jest dokładnie w tej kratce. Zresztą podobnie jest to rozwiązane w innych autach, np w grupie Volkswagena.

Nie wiem co możesz mieć przy podłodze przyklejone na rzepie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykne fotke może ktoś ma cuś takiego podobnego?

 

[ Dodano: Pią 08 Maj, 2009 19:33 ]

Witam,

w nogach za środkową konsolą siedzi sobie taki cuś:

 

Zdjecie002.jpg

 

Zdjecie003.jpg

 

Zdjecie004.jpg

 

Zdjecie005.jpg

 

Zdjecie006.jpg

 

Kto wie co to u licha jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tego nie ma...

Czujnik temp jest w kratce na 100%

 

Co do mikrofonu to mam zamontowany z prawej strony przy kolanie w narozniku deski. Przewodzik ladnie upiety pod deske - dół wchodzi pod schowek w szczelinie. Mikrofon jest na tyle nisko ze go nie widac a slychac bardzo dobrze. Kolanem nie zahaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 rozni sie troche od 144, ale ja mam zamocowany nad glowa przy drzwiach. Kabelek ukryty w czesci uszczelki miedzy podbitka a drzwiami dalej w slupku i pod deska rozdzielcza do centralki.

To co jest na zdjeciu nie jest czasem podlaczone do radia :?:

Bo wyglada mi to na koncowke Irda (podczerwieni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BagMan, Ja mam zestaw glosnomowiacy. Dostalem go w spadku od poprzedniego wlascicela, ktora go miala od sprowadzenia auta. Sytuacja wyglada tak, ze mikrofon mam umieszczony na gorze z przodu w miejscu miedzy jednym okraglym swiatlem a drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój mikrofon raczej zostanie w takim razie na kolumnie kierownicy, niczemu tam nie wadzi a odbiór jest idealny. Jak był na lewym słupku przy głowie to "widział" głośniki i było przeraźliwe echo.

 

Wracając do moich fotek Szto Je to?

 

pozdrawiam

 

BagMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...