Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Infiniti G35x 2006 Jacob_USA


Gość Jacob_USA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacob_USA

No wiec panowie wiosna jest juz na dobre :) szukania bylo co nie miara kilka miesiecy nerwow, zalaman, stresow, przejechanych mill... wkoncu sie udalo !! Jestesm szczesliwym nabywca Infiniti G35x 2006. W poszukiwaniu byla rowniez Maxima 6stej generacji, ale z tego ze 4x4 praktyczne bardziej wybralem G35x.

 

 

Infiniti G35x 2006

Jest leciutkim golaskiem i oto mi chodzilo

 

- AWD

- 3,5 V6 (300 HP, 365 Nm)

- VDC

- Xenon

- mysle ze wiecej nie ma co pisac...

 

Auto ma przejechane 65k mil przebiegu wydaje sie byc dobrym autkiem na tyle co go sprawdzilem jest super!! Brudny jest bo stal troche na placu i spedzil czas na aukcji wiec troche pracy mnie czeka aby go doprowadzic do pieknego stanu. Stan tapicerki okreslam 9/10

 

Jedynie co go ugryzlo to krzywa troszke klapa cos z tym bede kombinowal by bylo ok nie byl bity sprawdzilem to nie ma sladu ani carfax tego nie pokazuje. Blacha jest ok zadnych jakich kolwiek glebokich rys wgniecen, auto bylo leasing servisowane w Infiniti.

 

 

 

 

Moje plany co do tego autka:

 

- Intake ( Injan lub AEM ) pomysle nad wyborem

- Pozbycie sie tablicy rejestracyjnej z przodu :)

- Zapalanie na pilota ( praktyczne w zimie )

- 18 calowe czarne koleczka :)

- Przyciemnienie szyb

- NRG Grounding kit

- Brake Big kit (Brembo - wilwood - APracing) cos z tego...

- Spoiler ( ? ) pomysle sami zasugerowac mozecie jak bedzie lepiej.

- Ramki na rejestracje Infiniti lub Nasze Klubowe !!

 

 

 

 

Zdjecia wrzucam swiezo po zakupie,

na wielka pielegnacje przyjdzie czas w nastepna sobote.

 

p4300018.th.jpgp4300021.th.jpgp4300023w.th.jpg

p4300024.th.jpgp4300031.th.jpgp4300032.th.jpg

p4300034w.th.jpgp4300036.th.jpgp4300037n.th.jpg

p4300044.th.jpgp4300046.th.jpgp4300048.th.jpg

 

 

Wiecej zdjec wrzuce jak juz bedzie po generalnej kapieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacob_USA
G35 - fajne auto i fajna Pani :)

 

Ta fajna pani najbardziej byla przeciwna zakupu, a pierwsza pozniej wskoczyla do niego :)

 

Fajne autko :) I powodzenia w dalszej realizacji planów.

A z ciekawości ile kosztowało??

 

ze wszystkim wynioslo mnie $ 15,800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia to jakis tipronic czy ma tylko tryb automatyczny? Jak ze zmiana biegow szybko to robi czy jest troche mulowata? A tak ogolnie to g35 jest bardzo fajnym autem z bardzo fajnym silnikiem. Kto wie moze kiedys zamienie moja maximke na takiego :)

 

Ps. Jak mozesz to zrob 3 rzedy zdjec zamiast dwoch bo sie strona lekko rozjechala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Jacob_USA
Skrzynia to jakis tipronic czy ma tylko tryb automatyczny? Jak ze zmiana biegow szybko to robi czy jest troche mulowata? A tak ogolnie to g35 jest bardzo fajnym autem z bardzo fajnym silnikiem. Kto wie moze kiedys zamienie moja maximke na takiego :)

 

Ps. Jak mozesz to zrob 3 rzedy zdjec zamiast dwoch bo sie strona lekko rozjechala.

 

Tak skrzynia ma mozliwosc przelaczenia na autmanual czyli + i - :) biegi sie zmieniaja naprawde szybko myslalem ze bedzie to mulilo ale zdziwiony jestem bardzo pozytywnie ze to chodzi wmiare dobrze !! :) wiadomo ze nigdy to nie bedzie jak manualna skrzynia ale robi swoje.

 

 

 

Wczoraj dostalo moje autko troche wiecej koni :)

 

 

Cold Air Intake JWT Pop-Charger w/ Z-tube !!

 

Tak bylo orginalnie...

p5150068.th.jpg

th_P5150069.jpg

 

Zdemontowanie calego ukladu

p5150073.th.jpg

 

Glupia mina bo nie wiem jak to zamontowac... nie przyslali instrukcji, odpowiedz sprzedajacego "zapomnial wsadzic..." no wiec mysl tu czlowieku po polsku :D yyy jednak nie to amerykanski patent wiec trzeba myslec jak na glupka przystalo :lol:

p5150077.th.jpg

 

Zestawik w calek okazalosci

p5150081.th.jpg

 

Tak sie rozpedzilem z montazem ze zapomnialem zrobic zdjecie w trakcie montowania :D

p5150083.th.jpg

th_P5150082.jpg

 

 

 

Nastepnym modem byly bez barwne swiatelka :) postojowe !!

p5150085d.th.jpgp5150086.th.jpgp5150087.th.jpgp5150089k.th.jpg

 

 

I jeszcze jedno taka ladniejsza ramka na tablice !!

Niech wiedza chamy ze to Infiniti a nie KIA

p5150088.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hmm,byłem z poł roku temu na otwarciu SALONU INFINITI-pierwszego w kraju,no i z żonką upodobaliśmy sobbie taki jak twój tylko 3.7 v6[to chyba nieco młodszy jak twój?]

 

ale co by nie mówić to robi to 5.9 do 100km/h --i to w sedanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wersja ktora widziales ma 5.29 do paki, prezentowany G przez Jakuba ma 5.4

 

jakub wyjmij bezpiecznik ktory odpowiada za AWD i zostanie odciety naped na przod. W ten sposob otrzymasz 300 konna RWD bestie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacob_USA

wersja ktora widziales ma 5.29 do paki, prezentowany G przez Jakuba ma 5.4

 

jakub wyjmij bezpiecznik ktory odpowiada za AWD i zostanie odciety naped na przod. W ten sposob otrzymasz 300 konna RWD bestie B)

 

OK Tylko gdzie ten bezpiecznik moge zlokalizowac... myslalem o odlaczeniu AC nastepnie uszczelce nowej pod kolektorem jak i o wydechu BORLA...

 

 

Nic sie nie stanie AWD jezeli odlaczysz bezpiecznik na lato ?? i troche dounatsow sie porobi ??

Edytowane przez Jacob_USA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...