Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana żarówek w tylnej lampie zespolonej


waski48

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z forowiczów próbował się dostać do żarówek w tylnej lampie zespolonej. Ja odkręciłem te dwie śrubeczki i ciągnę lampę zgodnie z tym co napisane jest w instrukcji i nic. Lampa cała aż trzeszczy ale nie chce puścić. Boję się że coś urwę albo pęknie lampa. Czy ktoś już to rozpracował i mógłby posłużyć jakimś trikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Boneman

Witaj,

 

trzeba podważyć czymś delikatnym- np. twardą plastikową linijką na wysokości jednego z boców jakie są od zewnętrznej strony- są tam 3 bolce wkładane "na wcisk". Po stronie zewnętrznej lampy to będzie jakieś 5 cm od dolnej krawędzi. Tę wiedzę przypłaciłem niestety pęknięciem lampy. Do tego żarówka stopu jest zupełnie nietypowa i trudna do kupienia. Wymiany żarówek niestety nie są do końca w tym modelu przemyślane (przednie p/mgielne!)

Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość lodz81555

Witam

 

Czy ktoś z Was może napisać, jakie żarówki mamy w tylnych lampach? Warto jest mieć zawsze przy sobie zapas a że właśnie ruszam w trasę wakacyjną to chętnie kupiłbym, aby mieć w razie, czego.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Proponuję zlikwidować wątek bo było to już wałkowane. Wystarczy zajrzeć do wyszukiwarki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...