Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N16] CHLAPACZE

Guest Kony
 Share

Recommended Posts

Guest Kony

Po prostu zapomnieli załozyć przy odboiorze nowego auta. Nic za nie nie płaciłem i dlatego moje pytanie. Dają coś .... te hlapacze ?.

niezapomniel. trzeba dopłacić ponad 200zł chyba

Guest Pron!

Pewnie, najwyżej sprzedasz za 100zł :D

Chodzi o takie plastikowe "chlapacze" ?

Z przodu na pewno coś dają, nie obija się tak lakier na progach od kamieni.

Guest Bastek

Dają, dają. Z przodu Tobie (nie jest wszystko zasyfione), a z tyłu Tobie (to samo) i temu gościowi za Tobą. Ceny są okropne, ale zawsze można kupić uniwersalne...

Guest Bastek
Moze i praktyczne tylko czy nie zepsuje wygladu samochodu ???

Eeee... Według mnie nic nie psują, no ale to już rzecz gustu... De gustibus non disputantum est... :)

Guest Tenzyd

Wiecie co panowie czy tak dużo dają??? Mam też nową alme i założyli ale bez negocjacji bo płaciłem dali zato alarm ale mniejsza o to. Jak zobaczyłem te chlapacze to kurde wyśmiałem ich takie wypierdki toż to nie wystaje bardziej niż o 2 cm co prawda zabezpiecza zderzak bo od wewnatrz ma wypełnienie i chyba tylko to jest ich funkcja co do przednich to zrezygnowałem jak zobacyzłem tylnie wie ctrudno mi się wypowiedzieć

Praktyczne zawsze są i będą. Zimą zabezpieczają progi autka przed zbierającym się błotem śniegowym. Ale wygląd samochodu w większości przypadków delikatnie psują.

Guest spij997

Oczywiście że dają bardzo dużo. Jak nie chcesz wizytować lakiernika z powodu poobijanych progów i dolnej części drzwi, to zakładaj czym prędzej. Ja nie miałem na początku i przdkonałem się jakie to jest ważne.

Guest Toshiro

Dają nie dają ale napewno chronia progi troszke szpeca ale do pżerzycia ja ostatnio założyłem i ok można wytrzymać.A jak za darmo to zakładaj

Guest Kony

Do środy mają założyć. Za darmo to i ocet słodki. Samochód wygladać będzie jak mały URSUS. Wasze opinie mnie przekonały. Ponadto jako użytkownik nowego samochodu jestem wydygany / osra%^&,c / o stan powłoki lakierniczej. Zakładam. Cześć!