Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka otwarcia drzwi


Gość MaciekR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaciekR

Cześć,

Mam kwestię - właśnie odebrałem Nyskę 100NX z warsztatu, robili rozrząd, uszczelkę pod głowicą i kilka innych jeszcze - nieistotne, grunt, że trzeba było motor wywlec na zewnątrz. No i po całej operacji cały czas pali sie kontrolka drzwi i daje czerwienią po oczach, co jest mało przyjemne. Może ktoś wie, co by trzeba było zrobić, żeby wróciło wszystko do normy? Oprócz powrotu do fachowca :D

Czy jest w setce jakiś czujnik otwarcia maski? Może magik od tego jakiś drut urwał, czy coś?

 

Pzdr - MaciekR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi okontrolke zamkniecia drzwi to nie ma tam zadnych specjalnych czojnikow tylko zwykle wylaczniki-zamykasz dzwi ktore wciskaja wylacznik wylaczajacy kontrolke otwierasz przycisk sie zwalnia i kontrolka swieci

Prawdopodobnie uszkodzone sa jakies przewody (niekoniecznie od tej kont.. i jakies zwarcie czy coś sie robi)

fachowcem nie jestem popatrz w tych okolicach gdzie grzebane bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał L

Nie wiem czy jest czujnik otwarcia maski w Setce, ale w primerach jest to pewnie i u Ciebie też. Może jest uszkodzony albo przerwant przewód cy cuś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almerach też jest czujnik poodniesienia maski, więc chyba to standard u Nissana i tak jak kolega pisze to może on Ci załącza kontrolkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...