Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] klimatyzacja auto czy manual ?


Gość makaron11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makaron11

czesc sluchajcie mam taki problem z klimatyzacja w P12: nad siłą nawiewu mam napisane MANUAL a jak wejde w informacje serwisowe itp i tam nacisne climate control to mi pisze auto i jak cos nacisne na klawiaturze to znowu powraca do Manual jak to zrobic zeby juz na caly czas zostalo auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter_p12

W moim przypadku jeśli mam ustawione na manual a chcę auto, to wciskam dwa razy pokrętło (to przełącza na auto) a później wciskam od razu back i jestem w tym trybie dual (audio/clima) i jest ok.

Mam jednak wrażenie, że nie o to Ci chodziło?

 

Pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka:

Jeśli ustawisz jedynie temperaturke pokrętłem, to jest tryb auto. Wtedy sam ustawia sobie siłę i kierunek nawiewu. I wtedy jest napisane "auto". Jeśli zmienisz sam kierunek, to masz już napisane "manual", ale siłę ustawia automat. Jeśli zmienisz samą siłę, to napisane jest "manual", ale (o ile dobrze pamiętam) kierunek ustawia automat. Oczywiście jak ruszysz i siłę i kierunek, to on nie ustawia nic. Tak jak przedmówca napisał, żeby włączyć tryb "auto", będąc w panelu wentylacji, naciśnij pokrętło klimatyzacji... Ufff... Chyba wszystko. :D

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytanka, to pisz na priv albo na maila. Mój tata ma P12, więc trochę tego liznąłem. :D

pzd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...