Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA N/A LUKASA -projekt 180+


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D właśnie zakupiłem od kolegi ROKIEGO jego śliczną zielona primerkę p10

 

Miała u niego bardzo dobrą opiekę i pod względem zewnętrznym i wewnętrznym--udało się osiągnąć słuszne 165km i 206nm-co powoduje że autko całkiem śmiało odpychało się od asfaltu-i robiło dużo zamieszania na ulicy.

 

TERAZ CZAS NA COŚ KONKRETNIEJSZEGO >> AUTO POZOSTANIE N/A,ale atakuję granicę 180km i 220nm

 

po krótce napisze co w autku już zostało zamontowane::

 

-silnik z ALMERY GTi [tłoki doprężające,wałki typu roller rocker ]

-wtryski z 200sx

-kolektor wydechowy 4-2-1 made in china

-układ wydechowy 2.25 cala by TOMALA

-wałek ssący sr20deh

-CAI z hydroshield

-ecumaster

 

kilka z tych gadżetów niebawenm zmieni właściciela,a w ich miejsce wejdzie kilka innowacji

WYDECH ZOSTANIE ZAADAPTOWANY Z SUBARU WRX -Seryjnie 230 km,zostanie usunięte lub przerobione wąskie gardło jakim jest BLOS[ale z lpg mnie zrezygnuję-najpewniej bedzie sekwencyjny wtrysk LPG],tarcze hamulcowe zostaną zamontowane z p11gt-280mm> mikoda nawiercane i nacinane,klocki TRW lub EBC black series,zaciski hamulcowe z p11gt

 

W tym momencie autko toczy się na zamulających alu 16,postaram sie zamienić je na alusy 15 cali-dla mnie wygląd jest sprawą drugorzędną-a większość bedzie popdoprządkowana OSIĄGOM

 

cai rownież bedzie zupełnie innej koncepcji-bedzie krótszy i zrezygnuję z hydroshielda chyba na rzecz grubszego dolotu fi 80mm ale za to krótszego

 

no to by było chwilowo na tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas jak byś był zainteresowany to mam wypolerowanego kwasiaka fi 80x 2mm 0,5 metra - idealny na dolot ;) długość pod max NM w granicach 4000-5000 obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas jak byś był zainteresowany to mam wypolerowanego kwasiaka fi 80x 2mm 0,5 metra - idealny na dolot ;) długość pod max NM w granicach 4000-5000 obrotów
hmm zastanowie się nad tą propozycją

 

eszi-najpierw chcę zrobić inny dolot bez BLOSA wtedy na hamownie walne chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od jutra możemy zaczynać :D

Nowy właściciel dopieści to auto a ja z miłą chęcią zajmę się dalszym rozwojem mocy...

Ps. Eszi dobrze radzi hamownia... mody i koniecznie przejść na STAG-a !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w czerwonej były już założone PIPER CAMSY,na seryjnym wydechu! było lepiej niż civic 1.6 vti w sedanie--ciekawe co dadzą w tej zielonej gdzie kilka modów jest już konkretnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam nie przydaloby sie zrobic remotnu silnika i wymienic sprzegla?

Oczywiście ale wszytko w swoim czasie :)

Najpierw wałeczki i dolocik oraz hamowanko - mam nadzieję że już jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D właśnie zakupiłem od kolegi ROKIEGO jego śliczną zielona primerkę p10

No, no... konkurencja rośnie w siłe :D Pozdrówka od trochę zapomnianej czerwonej ;)

Ale..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, pozdro testowanka oby było lepiej niż u mnie jak widzieliście padło mi valeo :) za szybko nie wezmę sie za nie pierw blacha i za chwilkę przednie zawiasy szkoda ze bomble i inne moderatory zamknęły temat o valeo a zapodał bym z abitem wykresik spalonego valeo które osiąga zawrotne 155KM a miało być 170 :( ale trzeba działać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lukas gratuluje zakupu :) trzymam kciuki za ten projekcik :one:

Kurde znowu się monogo robi od tych tłustych P10 - jakiegoś spota trzeba ogarnąć a jeszcze lepiej do ryk albo na jakiegoś tora strzelić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu się monogo robi od tych tłustych P10 - jakiegoś spota trzeba ogarnąć a jeszcze lepiej do ryk albo na jakiegoś tora strzelić :P

 

na spota z chęcia podbije coby podpatrzec jak wasze wozy jeżdzą :) mnie czeka małe "docieranko" motorowni także pałować nie mogę :/ a korci nie samowicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie czekają nowe nieprzewidziane wydatki-czyt., SPORE WYDATKI...więc trochę spowolni się to włożenie wałeczków i inne mody--zawsze pod górkę :zly: --FISKUS NIE BEDZIE WIECZNIE CZEKAŁ :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze bomble i inne moderatory zamknęły temat o valeo a zapodał bym z abitem wykresik spalonego valeo które osiąga zawrotne 155KM a miało być 170 :(

sorki za OT...zawsze pgaz możesz wrzucić wykresik w tym wątku ;) :

-> http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...highlight=valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półoś dzisiaj wyszła... trza było auto na testing powierzyć REXowi - On w dość krótkim czasie odnajdzie wszystkie słabe punkty napędu i motorowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi-nawet kolor auta REX ma taki sam

.mam nadzieje że to tylko wałek półosi się ukręcił,bo przegub wewnętrzny się kręci,ale nic nie zwisa-oby to nie skrzynka-bo REKLAMACJĘ ztytułu rękojmii zrobię byłemu właścicielowi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz bombel ja tez-w czerwonej 2 miesiace temu...mam nadzieję że to poprostu taki przypadek-w każde kilkunastoletnie autko trzeba najpierw coś wsadzić--ROKI napewno mi wynagrodzi jakimś 3/4 te niedogodności-hihi :one:

 

[ Dodano: Sro 03 Cze, 2009 15:33 ]

ps.może nawet siedo mnie dośiąść a niech mu tam bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, pech jak h.... Zeby nie bylo, auto przeszlo badania na Staniewickiej przed zakupem i wszystko bylo cacy (amory ok 80%, zawias OK, podloznice OK, zbieznosc OK, progi OK) zeby mi ktos z klubu niezarzucil ze bubel wcisnolem koledze,

Lukas trzeba bedzie pogadac przy jakims 0,7 :) zeby wynagrodzic stres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, pech jak h.... Zeby nie bylo, auto przeszlo badania na Staniewickiej przed zakupem i wszystko bylo cacy (amory ok 80%, zawias OK, podloznice OK, zbieznosc OK, progi OK) zeby mi ktos z klubu niezarzucil ze bubel wcisnolem koledze,

Lukas trzeba bedzie pogadac przy jakims 0,7 :) zeby wynagrodzic stres

On to siada min. do 1 l, a po litrze jak wkurwiony płacze, więc trzeba jeszcze 0,5 l by Łukasz doszedł do siebie :D:D:D . Kurna ale on ma pecha, albo strasznie ostro pałuje każde auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wleję trochę w siebie,oj wleję

 

a co do pecha to nie mogę go zgubić od 3 lat ztymi autkami-ale głowa do góry jakoś to wytrzymam a potem 328 bmw bedę łioł :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...