Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA N/A LUKASA -projekt 180+


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale 3-ch motorów nie zmieniałeś :D:D:D przez rok :028: Więc nie narzekaj. Nasze autka już trochę mają na grzbiecie. I trzeba sie z tym liczyć. A wszystko przed Nami :D

OT wyrzucić i już. Jest odpowiednie miejsce. Z cytatami połączyć i będzie wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do gry-po tygodniu poszukiwań[9 sklepów]udało sie wreszcie naprawić i zamontować półośkę--zeby było ciekawiej to uszkodziła się na żebach[wieloklin]od strony przegubuy wewnętrznego-woda dostała siępod osłonę gumowa i zeszlifował siewieloklin,a potem pocharatał się też tryb przegubu--490pln wydane i znowu działamy :one:

 

teraz czas na linkę RĘKAWA no i chyba czas na STAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też jestem za Sekwencją bo ile to można bawić się w montaż i demontaż BLOSA no i jak będzie sekwencja to można porządny i sprawdzony dolot zrobić tzn. proponuję CAI na gumie z P11 2.0 a reszta Fi80mm i "Ogień na tłoki" :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono-działam z tą sekwencją więc może jniebawem bedzie instalka STAG z wtryskiwaczami MAGIC JET :one:

 

pozbyłem sie zmulających alusów 16[pszerokość 7.5 cala miały],narazie na stalówkach jestem-ale od razu autko odżyło

kolejna sprawa to zabrałem się za tylny próg i trochę ze rdzą walczę ,we własnym zakresie

 

no i kolejna sprawa-dolot skróciłem,stożek jest teraz w miejscu prawego reflektora,znowu ma fajny dzwięk i z dołu zbiera się znacznie lepiej[takie mam odczucia-ale it kak jak już coobcio napisał bedzie dolot fi80 ale to już razem z sekwencją

 

AAa no i najważniejsza sprawa-dziś spodziewam się dostarczenia pięknych nawiercanych i nacinanych tarczek mikoda -280mm,dojda zaciski z p11GT nowy płyn i klocki TRW lub EBC BLACKstuff

 

[ Dodano: Czw 18 Cze, 2009 09:24 ]

http://www.motoallegro.pl/item653981564_ta...ra_primera.html

 

a to takie tarcze :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie na stalówkach jestem

 

Na stalówkach i zimówkach :P O mega wypasiastych ori kołpakach zapomniałeś...

 

...

AAa no i najważniejsza sprawa-dziś spodziewam się dostarczenia pięknych nawiercanych i nacinanych tarczek mikoda -280mm,dojda zaciski z p11GT nowy płyn i klocki TRW lub EBC BLACKstuff

...

 

Fajne tarczki, w dobrej cenie... Może po powrocie z wakacji sam takie zakupie. Przypomnij mi o jakich sprężynach do mnie mówiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, wydaje mi sie ze nienalezy zaczynac od nowa tego tematu, kazdy ma swoje racje i niech tak zostanie.

 

Lukas to kiedy???? No wiesz co :D ustawiamy sie na kresce :027: w przyszla sobote jade na hamownie, auto mnie zaskoczylo: wydechem kwasowka 2,25 cala i wkladka k&n :diabel:

tylko ze 225/40/18 mnie zamula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, wydaje mi sie ze nienalezy zaczynac od nowa tego tematu, kazdy ma swoje racje i niech tak zostanie.

 

mam do tego prawo i zawsze będę tępić :D

 

Lukas to kiedy???? No wiesz co :D ustawiamy sie na kresce :027:

 

nie byłbym taki pewnien na Twoim miejscu... swojego czasu pojechałem primerą takie E36 2,8

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono-działam z tą sekwencją więc może jniebawem bedzie instalka STAG z wtryskiwaczami MAGIC JET :one:

 

o ja pier....

 

w morde PMW powiem tak- albo zamkniesz się na temat LPG w moim aucie albo pisz swoje odpowiedzi w innych tematach i ciesz sie TDI--a tępić to sobie możesz karaluchy :< :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

lukas popieram. LPG to super sprawa :D Też mam sekwencję ale BRC i spadku parametrów nie czuć. Wszystko zależy od regulacji.

A jak ktoś lubi ciągniki rolnicze to niech się nimi porusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lpg zgadzam się z Wami chłopaki w 100 %, tym bardziej że silniki w primerach, doskonale sparawują się na tym paliwie. Do codziennej jazdy ok, do chłosty lepsza PB 98. Są zwolennicy i przeciwnicy lpg na tym forum, tych pierwszych jest zdecydowanie więcej.

Ja uznaje tylko sekwencyjne instalacje, Lukas rób STAGA wiesz że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do tego prawo i zawsze będę tępić :D

 

Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale nie musisz przy kazdej okazji o nim przypominac bo wszyscy je znaja i to troche nudne sie staje :one:

 

 

nie byłbym taki pewnien na Twoim miejscu... swojego czasu pojechałem primerą takie E36 2,8

 

A gdzie przeczytales ze jestem pewien, lub ze mam 328???

Szczerze watpie ze swoja Primera objechalbys seryjne 328, no chyba ze kierowca nic nie wiedzial o tym wysciugu ;)

 

 

PMW, szanuje Twoje zdanie co do lpg, takze uszanuj i nasze

Koniec OT z mojej strony :one:

 

 

Lukas to jak bedzie jakis maly race :D

Jak mnie objedziesz to bede zadowolony ze takie szybkie auto mialem.

Wczoraj bralem sie z blizniaczym autem tylko na 17 po trochu odchodzil, ale u mnie 4 osoby, a on sam :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba znaczy że masz zdrową furkę :P

ja na kreskę zawsze chetnie się ustawię

a teraz ryję dniami i nocami co by wjechał ten STAG do mnie no i żeby pozbyć się tego BLOSA-bo zamula autko ,jest zbyt bogato teraz na benzynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siedzą siedzą :D

nawiercane 280mm na przedzie i sprawdzone klocki TRW - niech Lukas na spokojnie to dotrze i zobaczymy jak to się sprawdzi :)

020720092645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PRTP'06

 

Szczerze watpie ze swoja Primera objechalbys seryjne 328' date=' no chyba ze kierowca nic nie wiedzial o tym wysciugu ;)

[/quote']

 

taki maly OT :P almera 2.0 po zabawie z kolkami i przesunieciu zaplonu daje rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem narazie tylko 30km,więc nie zbyt je testuję -niech się dobrze ułożą.ale jeden raz na sam koniec sobie zrobiłem próbę--w porównaniu z tym co było to poprostu MASAKRA :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda :)

A jak kółka? Coś się ruszyło w temacie? Ta masakra to już na nowych, czy jeszcze tamte killujesz?

 

Sprawdziłem ceny mikody u siebie i 280 mm nacin/nawiert 120 zł sztuka do odbioru w Wawie :)))) jakby ktoś potrzebował to i tył się znajdzie :P

 

Do swojej już mnie kuszą takie przód/tył :P I co ty mi za sprężyny polecałeś dowiem się w końcu? Bo nie wiem ile musi być nazbierane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RooS -polecałem ci LESJOFORS-super komfort i o niebo lepsze prowadzenie-ale tylko wersja sportowa[są i seryjne]

 

a dziś autko pomierzyłem sobie GTECHEM-jestem leniwy więc nie wyjołem BLOSA z dolotu--7.50 0-60 mp/h...

 

HEBLE SIĘ DORTARŁY PIĘKNIE-TERAZ JUŻ NIE BOJĘ SIE GAZU DOCISKAĆ

 

czas na jakieś alufelgi może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność być odwieziony. Autko ślicznie się zbiera i chyba pora coś pomierzyć na komórach. Bo z gtechem różnie bywa. Ten projekcik wygląda i jeździ :one: Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...