Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Alarm


Gość Marcino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcino

Witam...

Posiadam Almerke GX 1.4i 16V N15 i kilka dni temu naszło mnie na poprawienie akustyki w samochodzie :) ale nie o to mi teraz chodzi... przy okazji wymiany głośników zamontowałem sobie siłowniki od centralnego zamka i alarm. Wszystko działa OK. ale po podłączeniu większości kabli moja wiedza się skończyła i został mi jeden kabelek w ręku :) Jak ktoś wie gdzie można podpiąć kabelek od czujnika otwartych drzwi (zapala się oświetlenie wnętrza samochodu i powinna wyć syrena ;) ) to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcino

Jak widac niestety nie wszystkie N15 miały to w standardzie... centralny razem z alarmem kosztował mnie jakieś 140 zl. Sam alarm nie jest jakiś rewelacyjny ale jednak jest... Kupilem w Wawie ale od groma tego jest pewnie w każdym sklepie w którym maja alarmy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukmack

ja nie mam centralnego, i tak myślę, żeby sobie zainstalować. Może i podłubałbym samemu, ale urlop dopiero mam na przełomie lipiec/sierpień - więc pewnie zlecę jakiemuś fachowcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac niestety nie wszystkie N15 miały to w standardzie...

 

A JA CI POWIEM ZE JESLI MIALBYS "ORYGINALNY" CENTRALNY W N15 TO SA PROBLEMY Z PODLACZENIEM ALARMU DO TEGO... :(

JA TAK MAM I MUSZE ZALOZYC DODATKOWY, A RACZEJ ZAMIENIC JEDEN SILOWNIK BO W PRZECIWNYM RAZIE "ORYGINALNA" CENTRALKA SIADZIE MI (JAK POWIEDZIAL ELEKTRYK) PO POL ROKU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcino
ja nie mam centralnego, i tak myślę, żeby sobie zainstalować. Może i podłubałbym samemu, ale urlop dopiero mam na przełomie lipiec/sierpień - więc pewnie zlecę jakiemuś fachowcowi.

 

Zajelo mi to tylko jeden dzien od 8 do 8 ;) podlaczenie jest dosyc proste (z wyjatkiem jednego kabelka ktorego do tej pory nie wiem gdzie podlaczyc :/ ) najbardziej czasochlonne jest poutykanie wszystkich kabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze zrozumialem nie wiesz gdzie podlaczyc kabelek wyzwalajacy alarm po otwarciu drzwi..... Dobierz się do czujnika, odkrec i tak podepnij zeby po otwarciu drzwi tam sie pojawiala masa. Nie wiem czy od razu obwod bedzie dzialal na wszystkie drzwi. Jak nie to musisz albo zmostkowac obydwie strony czujnikow albo poszperac w instalacji blizej lampki oswietlenia srodka. Jesli cos namieszalem albo konkretniej chcesz popytac to zapraszam na PW albo GG.

 

P.S

Lukmack czy Ty pipko nie wiesz ze ja sie tym zajmuje ?? :D

Foch !! :twisted: Sam sobie zakladaj :wink:

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcino

Miałem nadzieje że dobiore się do tego w okolicy bezpieczników ale chyba bez ściągania boczków się nie obejdzie.

 

wwl: na wszelki wypadek możesz mi napisać jak ściąga się plastki na progach bo już raz dobierałem sie do nich ale darowałem sobie to bo nie chce ich połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie i z wyczuciem jak z kobietą. Podważ ręką i pociągnij plastik. Dasz rade ale pamietaj nie nerwowo ;)

 

Hmmm a jakie Ty boczki chcesz zdejmować i dlaczego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukmack
Lukmack czy Ty pipko nie wiesz ze ja sie tym zajmuje ?? :D

Foch !! :twisted: Sam sobie zakladaj :wink:

 

echhh, no tak widzisz Sławuś , po prostu zapomniałem ! ech, ale widzisz, kiedy ja się w mieścinie pięknej pokażę hmm ...

 

:idea: piszę na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcino

no nie zupelnie sie tym zajmuje :) nie wiem jakiego masz pilota ale swego czasu moj ojciec mial to samo ze swoim pilotem. Wywalilem z pilota gumowe przyciski, wstawilem nowe wyciete z twardszej gumy i do tej pory mu pilot sluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukmack

popieram wycięcie starych " gumek " od spodu - sprawdzone w wielu pilotach od TV itp - działa jak nowy - na volumenie zestaw naprawczy ( około 50 kółeczek + klej - o ile pamiętam 3 złote .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...