Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N16] banki w zbiorniku wyrównawczym ????


Guest Messiash

Recommended Posts

Guest Messiash

Pojawiają mi się banki tak co 2 sekundy w zbiorniku wyrównawczym na włączonym silniku ale dopiero jak przejadę kilka K. na postoju nie bulgocze co to może byc tego przyczyną ???

Temperatura według wskaznika ok Na trasie długiej nie przekracza 90 C. Płynu nie ubywa na razie nie zaobserwowałem wycieków nie ma wszędzie sucho !!!

 

Na bagnecie dzisiaj rano na włączonym silniku jak sprawdzałem stan oleju zauważyłem dziwne( białe krople) ale jak wyłączyłem silnik i zaś sprawdziłem stan oleju jakieś 1,5 m nic oprócz oleju na bagnecie nie było dodam że bagnet po przejechaniu 10 km był bardzo gorący !!!

 

Co to za objawy ???

Link to comment
Share on other sites

Także zauważyłem lekkie bulgotanie, kiedy to poziom w zbiorniczku wyrównawczym był tylko lekko poza minimum. Dolałem odrobinę płynu i wszystko jest ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Messiash

tak miałem ze 3 cm nad mini i wlałem tak tez ze 3 cm pod maks. na mini bulgotało i na max też bólgota nic to nie zmieniło dobrze że musiałem dolac płynu bo bym nawet nie wiedział że coś się dzieje !!!

Link to comment
Share on other sites

uszczelka pod głowicą do wymiany,bulgotanie to uciekająca kompresja z cylindra,w twoim przypadku do kanału układu chłodzenia,te dziwne białe krople w oleju to płyn chłodniczy który przedostaje się do oleju

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...