Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Lotka na wycieraczce


Gość ms90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie lotki na wycieraczce (foto) czy moge ją zdjąć czy pełni ona jakaś ważną role ? Pytam ponieważ chce kupić płaskie wycieraczki..

p5013791.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie lotki na wycieraczce (foto) czy moge ją zdjąć czy pełni ona jakaś ważną role ? Pytam ponieważ chce kupić płaskie wycieraczki..

Obrazek

 

To spojler dodatkowo dociskający pióro kierowcy, które jest zresztą większe od pióra pasażera i potrzebuje większego docisku, a poza tym wyciera ważniejszą część szyby. Nie sądze, by to kolidowało z płaskimi wycieraczkami, ale w razie czego to chyba spojler jest przykręcany na 2 śrubki. Podobne spojlery są często dołączane do piór kierowcy w lepszych wersjach wycieraczek. Ja bym nie kombinował i kupił porządne normalne wycieraczki np Champion, Bosch albo Valeo. Poza tym może nie pasować ta mała część łącząca do płaskich(mój ojciec miał kiedyś z tym przygody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym może nie pasować ta mała część łącząca do płaskich(mój ojciec miał kiedyś z tym przygody).

 

Tzn z tego co mi sie wydaje to w golfie jest inne mocowanie bo brat ma i jest inaczej..

 

 

 

 

 

A posiada ktoś w Swoim Słoneczku płaskie wycieraczki... ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz śmiało kupować płaskie,masz standardowe mocowania,ja mam u siebie takie pozakładane,są ok,żadnych smug i maz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz śmiało kupować płaskie,masz standardowe mocowania,ja mam u siebie takie pozakładane,są ok,żadnych smug i maz

Pozdrawiam

 

a tą lotke moge sciągnąć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,te płaskie są tak wyprofilowane ze maja taką niewielką lotkę przez cała swoją długość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...