Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

almera gti


Gość vicior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem nowy na forum i mam pytanie do znawców a mianowicie chodzi o to co jest bardzie opłacalne rozwojowe kupić gti i przełożyć głowice z VE czy np. kupić 1.4 i zrobić swapa na sr20ve . Ile to by mniej wiecej kosztowało w obydwu przypadkach?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

wg mnie można kupić 1.4 z dobrą budą ale pod warunkiem że tanio ogarniesz całą fure z VE do swapa. Bo pomijając silnik to jeszcze hamulce i pare innych rzeczy trzeba przełożyć.

Napisz pw do xtomka albo coobcia- oni znają sprawę z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem auta tak ok 20-24 tys i masz sprawnie latajace n15 z VE na pokladzie, nie mowie tutaj o drastycznym szukaniu dawcy i cieciu kosztow, chodzi mi o znalazienie gti w dobrym stanie gdzie wszystko masz pnp do swapa + kolektor, wydech, swinia zeby to VE dawalo rade, no i nie mowie co odzyskasz za wymienione graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem auta tak ok 20-24 tys i masz sprawnie latajace n15 z VE na pokladzie, nie mowie tutaj o drastycznym szukaniu dawcy i cieciu kosztow, chodzi mi o znalazienie gti w dobrym stanie gdzie wszystko masz pnp do swapa + kolektor, wydech, swinia zeby to VE dawalo rade, no i nie mowie co odzyskasz za wymienione graty

 

Za 24tys zł to można nabyć znacznie coś lepszego an nie N15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...