Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dlugo odpala :(


Gość str3ight

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taki problem.

 

od 3 lat jak odlalalem autko wszystko bylo ok. wlozylem kluczyk przekrecilem i momentalnie palil. teraz po przekreceniu ( i trzymaniu) proboje odpalic ale nie moze, dopiero po jakichs 5 sec odpala. wylacze wlacze i jest ok, aaaale jak wylacze na dluzszy czas to jest to samo. dodam ze dzieje sie tak przy odpalaniu na benzynie. jezeli odpalam go w trypie awaryjnym (od razu z gazu - stag 300) to pali normalnie od razu.

 

macie jakies pomysly ?

 

z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z układem paliwowym. Dawno wymieniałeś filtr paliwa? Pompa może jest już na wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm pompa raczej nie bo podczas jazdy bylby problem z obrotami, wahania te sprawy, obstawiam filtr :) duzo jest roboty przy wymianie ? wymienial ktos juz ? bo zrobie to pierwzy raz i nie chce nic popsuc :P

 

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest bardzo prosta. Odłączyć 2 przewody wyjąć filtr z opaski przytrzymującej, włożyć i podłączyć 2 przewody. Cała filozofia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak filtr fazy lotnej w instalacji gzowej :) balem sie ze mi benzyna ucieknei :D:D dzieki wielkie :) jak zdzialam to dam znac co i jak :)

 

pozdro

 

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2009 22:08 ]

a wiec :) kupilem sobie filtr paliwa japonski za 24 zl, wymienilem na parkingu :) noi elegancko smiga :D tak sie ucieszylem ze spalilem ten stary i patrzalem jak moje problemy leca z dymem :D takze na przyszlosc jakby komus bylo potrzebne :) FILTR PALIWA :)

 

dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...