Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MRC Sunny N14 GTi


MRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukałes i wkoncu znalazłes :diabel: jak go zobaczyłem to sie zdziwiłem ze takie auto mozna jeszcze kupic:P ja osobiscie nie widziałem 15 letniego auta w takim stanie :) tym bardziej GTI :one: autko trafiło w dobre rece i napewno bedzie tylko lepiej, hehe powoli do przodu, damy rade:P moze w koncu kiedys Cie dogonie :D

 

PS. a tak wogle to mysle, że wielkie podziekowania powinny byc dla Moniczki bo nie wiadomo jak by sie to wszystko potoczyłoi jakie teraz było by nismo, :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe masz racje ziomek Gdyby nie moja Kobieta to pewnie bym jeździł trochę brzydszym nismo :P i TU podziękowania dla Moni :)

 

PS. Niedługo pewnie mnie dogonisz :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC masz tu naprawdę duże pole do popisu-wiedzy na temat tuningu sr20 na tym forum ci nie zabraknie-szlaki przetarte-każdy mod dokładnie sprawdzony--ale dołączę się jeszcze do wypowiedzi odnośnie wydechu-2.5 cala zwykle jest piekielnie głośne,2.25 nieco cichsze,może to bedzie też jakaś wskazówka co zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor ma być z portkami z wyjściem 2.5' Coobcio radzi robić na 2.5 chłopaki z AutoR'a tak samo więc pewnie będzie 2.5' chociaż właśnie między innymi ze względu na głośność wydechu rozważałem to 2.25' ale jak wiadomo dużo też zależy od tego na jakiś tłumikach się zrobi...u mnie na razie wejdzie sam SSAC do seryjnej reszty a później zrobię całość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE UDANEGO ZAKUPU!!!!!!!!!!!!!!!

Gdybym miał tyle pieniążków tez bym go zgarnął, wiem ze byl na allegro ale krotko.

Ogolnie stan techniczny ok???

Pozdrawiam

 

P.S.

A jednostke SR20DE masz wielce rozwojową...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nie ma się do czego przyczepić wizualnie i technicznie jest naprawdę spoko jedynie co to leciutko falują obroty na jałowym także trzeba będzie się tym zająć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Niedługo pewnie mnie dogonisz :diabel2:

 

hehe bede sie starał :D ale mi juz sie powoli priorytety zmieniaja sam wiesz :P

ale na pewno bede gonił :D a sunny mam nadzieje bedzie robił lepsza robote niz nx :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj igła w rzeczy samej :D

Gratuluje pięknej furii!!

 

trzeba mieć szczęście co by takiego rodzynka wyczaić :)

 

ps.

Czemu nie lejesz full syntetyku np. 5-W40/50 (dobra oliwa pod mody i nie tylko) jak taki skromny przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

Czemu nie lejesz full syntetyku np. 5-W40/50 (dobra oliwa pod mody i nie tylko) jak taki skromny przebieg?

 

x2... kup Mobil 1 5w50 i wypłucz ten motor zrób 5 tysi i zlej i zalej jeszcze raz świeżym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie myślałem nad tym ale mimo wszystko wiąże się to z jakimś ryzykiem...bo nawet w Niemczech był lany półsyntetyk (znalazłem kartkę z wymiany) także nie wiem czy robić taki eksperyment i próbować zalewać 5w50...na razie zobaczę czy tego coś będzie wciągał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW Sam wiesz że są różne opinie na temat zmiany oleju o klasę wyżej stąd moja obawa aczkolwiek chętnie bym się przerzucił na 5w50... przelatam na tej oliwce jeszcze z 5 tys. i zobaczymy może spróbuje wlać syntetyk. Mojej mamy civic śmiga na 5w50 i sprawuje się rewelacyjnie 203 000 na budziku 50 tys na lpg i od wymiany do wymiany ani grama :) no ale honda od zawsze jeździła na tym oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ładny wóz, dbaj o niego, oliwę zmieniaj nie później jak po 5 tyś km - no chyba że jeździsz bardzo delikatnie...

Ale piszesz tu o tuningach tak wiec... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem Felgi od almery GTi na nowiutkich Toyo T1R no i lipa :/ na pierwszy rzut oka wydawało mi się że wszystko spoko ale później wszedłem pod auto no i zobaczyłem że między oponą a amortyzatorem jest bardzo mała szczelina... przejechałem się ostrzej po zakrętach wszedłem znowu pod auto i widać ślady obcierania :< może poradzicie co zrobić ? kupić dystans? podobno na dystansach szybko padają łożyska... myślałem że te Felgi będą pnp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. dystanse 2cm dodaj + dłuższe szpilki i będzie gittara.

 

Dokładnie. Nie ma różnicy czy masz dystanse czy felgę z mniejszym ET. W jednym i w drugim przypadku na łożysko działa ten sam większy moment.

 

cos Ci kiepsciachno wyplulo na rolkach heheh :P

 

było hamowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było hamowanie?

 

hamowanie było ale wyniki nierealne.. sporo zaniżone..

 

ojoj to ide dzisiaj montowac kolektor :D

 

montuj montuj :) na mój chyba sobie jeszcze trochę poczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było hamowanie?

 

hamowanie było ale wyniki nierealne.. sporo zaniżone..

...

 

Wydawało mi się, że takie tematy są po to aby prezentować zmiany, dane i projekt auta... "zaniżony" też jest jakimś punktem odniesienia. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i myśle ze dobrym punktem odniesienia byłby mały sprincik, przed i po kolektorze:) to tylko fun:p wiec nie ma panowie co gadać tylko trzeba sie ganiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...