Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MRC Sunny N14 GTi


MRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sunny ładnie mruszy :P chociaż dla mnie mogło by być troszke cieszej :P kwestia przyzyczajenia :) końcówka dla mnie poezja

 

PRTP'06 "ve plynie do wziecia... przekalkuluj :) do czego goraco namawiam :)"

 

MRC....:)

mysle ze jakis street by powiedział prawde co dał wydech w sunnym:)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ve plynie do wziecia... przekalkuluj :) do czego goraco namawiam :)

 

VE piękna sprawa ale niestety póki co jest poza moim zasięgiem chociaż jeśli kiedyś będę zmieniał to będzie to SR20VE :)

 

W maximie tez ma 3 piny ale nie znalazlem na niej tego numeru co podales. Chyba pora zakonczyc to male ot :)

 

Jakie OT :P przydatne informacje :)

Edytowane przez MRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przepływki to nie ma sensu kupować innych od Maxi czy Almy czy Primy. Ja zrobiłem to tak i jest fi80, a oryginalna przepływka pozostaje :rolleyes:

 

846d082c44ab43c4med.jpg

 

73d95e1714081864med.jpg

 

96ca62e0ad107cdemed.jpg

Edytowane przez MacGayver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no widziałem:) tą primę sprowadził dla kolegi gościu od którego kupiłem nismo nawet ją widziałem jak byłem po saniacza :)

 

pokazalybys jeszcze jak ci tylny tlumiczek zrobili?

 

Fotki:

 

foto1ve.th.jpg

 

foto2iz.th.jpg

 

foto3ph.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. Tłumiki zamawiał Czarek z Autor'a także zdałem się na niego :) tłumik jest owalny a końcówka ma 100mm ogólnie bardzo mi się podoba ładnie się wpasowała do auta :)

Edytowane przez MRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic kolo na mnie nie czekasz :rolleyes: gonie i dogonic nie moge :P sunny pieknie smiga B)

 

nie jest źle...szału jeszcze nie ma :P kołuj kolektor, coś tam się pomodzi i będzie szybki dupowóz :)

 

Jeśli chodzi o jazdę na 16' to jeździ się nawet spoko na pewno auto lepiej trzyma się w zakrętach (szeroki i dość niski kapeć 215/40) no ale wiadomo na osiągach trochę się traci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam MRC tu Rafał z Wlkp

pewnie skojarzysz jak przypomnisz sobie co robiłes tyle godzin w pociagu jadąc przez cała Polskę he he!!!!!!

 

Ale widze ze Nissan wpadł naprawde w dobre rece i ze dobrze służy,Super wyglada wyswiecony-pieknie widac ze dbasz, i dobrze bo jest o co i modyfikacje fajne naprawde jestem mile zaskoczony. Odezwij sie jak znajdziesz troche czasu napisz jak tam prace i co w planach no i moze jakies dane (cyferki):-)

 

Jak bede w okolicach Lublina moze bedzie okazja na spota zeby zobaczyc i posłuchac Twojego Nissana !!!!!!!!!!!!

 

Ja teraz jezdze MX6 V6 Z 92roku tez jeden wlasciciel 1945 rocznik 6 miesiecy w kraju przebieg 145tys km moc 165km moment 221nm waga 1195kg czyli seria zmienone felgi i nic wiecej( mało czasu ) ale dosyc smiga.

Ale czas nie dlugo na zmiany moze znowu jakis Fajny Nissanek sie trafi jakis Rarytasik :-) ale napewno bedzie to japonczyk!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam Serdecznie Ciebie i forumowiczów Nissanklub.pl i ich furki Szacun za Wiedze i zaprezentowane tu projekty

Szerokosci i przyczepności All

post-30155-1262490275,9808_thumb.jpg

Edytowane przez leonn7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Witam! Cię ! fajnie że tu zajrzałeś :) jak widzisz autko ma się dobrze i rośnie w siłę :P także wycieczkę po nismo wspominam bardzo dobrze! Mazda bardzo fajna i pewnie w extra stanie ale liczę na to że jakiegoś fajnego nissanka odkopiesz gdzieś z niemieckiego garażu :) Pozdro Rafał!

 

z rzeczy jakie ostatnio były zrobione przy aucie to Coobcio strzelił moda rozrządu, jestem w trakcie przejścia na syntetyk 5w50 i w końcu zakupiłem opony na zimę Falken hs-439 będą jeździły na ori felgach z sunny GTi pomalowanych na biało

 

 

Mam filmik z przyspieszenia 0-100km/h jest mega mega słaby może jakoś niedługo wrzucę na YT jakiś lepszy :)

 

 

Edytowane przez MRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

elo wariat dwójkę za wolno wpiołeś albo jedynkę za bardzo przeciągnołes heh :)

kiedy po przepływkę wbijasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo no trochę przeciągnąłem ale czas 0- 100 wyszedł całkiem ciekawy :P mam jeszcze parę innych filmików ;) po przepływkę wbiję na na dniach musze ją mieć na weekend i będę miał do Ciebie ziom jeszcze jedną sprawinę :) potrzebuję jeszcze wtyczki do przepływomierza z p11 GT lub almy GTi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to up ;)

 

 

No więc stało się VE zawitało na pokład mojego auta :) a moje SR20DE pojedzie na pomorze i będzie napędzać ładną setkę GTi

 

Swap odbył się w autoR chłopaki sprawnie uwinęli się z tematem i po niespełna kilku dniach motorownia zawitała na pokład

 

tak to wygląda:

 

dsc03454x.th.jpg

dsc03456q.th.jpg

 

Auto odpalone na seryjnym ECU... teraz trzeba to wszystko wystroić, brakuje mi jeszcze wtyczki do przepływki tej szerokiej myślę że pod koniec tyg. będę miał już wszystko potrzebne do sklepania nowego dolotu tak więc będzie można wjechać ze strojeniem...

 

tak przy okazji, fotka "winter edition" opcja lato jeszcze nie ogarnięta :-P

 

dsc03441q.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom już DE coraz mniej jest to prwada, najmocniejsze dalej do Kiviego należy :D

 

Ps. MRCzECUMbyCoobcio.jpg

 

Już wszystko ogarnięte, auto wystrojone na przepływce z P11 bez drutowania z rurkami, plastikami itd... do tego dorzucona została grubsza rura dolotowa też z P11 oraz stożek :)

Auto odpycha się nawet całkiem przyjemnie, za to najbardziej mnie zaskakuje niesamowicie idealny stan tego sunnego, w środku absolutna cisza, nic nie puka nie stuka, wiatru nie slychać co świadczy pieknie o uszczlkach i o bezkolizyjności wozu no kurde MIÓD :D :D :D

 

Z racji tego że u siebie na działce ogarniałem auto a konkretnie u kolegi Franciszka to nie mialem dostępu do swojej wiertarki z końcówką do dremlowania - by z dolotu się usunęło wystające rurki od odmy i wolnych obr. no i zmodowało przepustnice coby do końca się otwierała...

 

Tak czy siak czekamy co powie MRC o jeździe z nowym serduchem :)

 

Hamowania zapewne jak ogarnę strojenie ALmerki N15 GTi ze swapem z GTI-R przeprowadzonym w AutoR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...