Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MRC Sunny N14 GTi


MRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MRC dajesz rady widzę!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba idziesz już na 200km a na pewno nie wiele ci brakuje!! :shiftyninja:

 

Ja wróciłem po Mazdzie do Nissana teraz kupiłem P11 Sportline czarny z 97 roku udało mi się wyszukać w niemieckim garażu ładną sztukę tez od dziadzi jeden własciciel 1942r także znasz temat.

 

Powiem Ci że masz pięknego Sunny :-) i te przeróbki bardzo mnie cieszą i bardzo mi się podobają czekam również z pozostałymi klubowiczami na wykres !!!!!!!!!

 

Domyślam się że sobie ten twój Nismo nieźle zapi..a może kiedyś na jakimś spocie będzie okazja się spotkać i zobaczyć mody z bliska.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez leonn7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wchodzić grubiej w DE ale po drodze pojawiła się opcja kupna silnika SR20VE oczywiście przez firmę AutoR gdzie między innymi spawałem wydech, więc padła decyzja o zakupie VE na spółkę z brejdakiem on miał szukać budy a ja kupca na mój ori silnik, byłem pierwszy :P więc finalnie wylądował pod maską mojego czerwonego GTi :D 200 Km hm... było by fajnie :) ale chyba w tym sezonie nie uda mi się przekroczyć tej magicznej bariery na wykres też trzeba będzie poczekać bo u nas w Lubelskim nie ma gdzie dobrze shamować auta trzeba by dopiero jechać do W-Wa tak czy siak projekt nie jest ukończony i jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia także na pewno powoli sukcesywnie będę coś działał ;)

 

 

leonn7 mazda zacne autko było nie powiem ale cieszę się że powróciłeś do nissana :D i to niezły powrót p11 sportline to mega rodzyn skąd ty to wyrwałeś :o ? dobry stan ? jaki przebieg? napisz coś o aucie może być na PW chyba że może wrzucisz ją w projekty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC moim zdaniem do dokończenia tego co tam masz to w zasadzie zostało jedynie pokręcenie wałeczkami i wjazd na rolki... Dojdzie troche KM ale zdecydowanie więcej Nm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC moim zdaniem do dokończenia tego co tam masz to w zasadzie zostało jedynie pokręcenie wałeczkami i wjazd na rolki... Dojdzie troche KM ale zdecydowanie więcej Nm :D

 

no tak to było by zakończenie i podsumowanie swapa na ten sezon ale ja już wybiegam w przyszłość i widziałbym doprężenie tłokami z p11 GT i wałki co najmniej ze zwykłego 1.6 co by te 200 Km stało się faktem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wrzucam fotki świeżo po przywiezieniu z Niemiec obok kolegi TOP SPORT na czarnej feldze pozdr.......

 

 

kolego jaki to ma przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...