Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MRC Sunny N14 GTi


MRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski wynik to może wina seryjnego wydechu z katalizatorem (najczęściej zabitym i już zapchanym). Może wyjść nawet poniżej 140KM w serii.

 

Ile w końcu wyszło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyplulo bodajze niecale 125 km, niutkow nie pamietam juz, ale to nie ma sensu wogole zapodawac, koledze z 413 km zeszlo do 275 km :D colciak przed wydechowanie mial pomierzone na tej samej hamce 100 km a po wyszlo 90 km, ogolnie jakby na oko patrzec to ladna seria w sunniaczu, wogole ta hamownia to ciezki temat, musisz walic do stolicy pomierzyc bo u nas bida, chyba ze wlasciciel ta hamownie co bylismy ogarnie wreszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, ta Wasza hamownia nic wiarygodnego nie daje. Przy takim rozrzucie trzeba spytać właściciela, czy wie co robi. ;) 5% rozrzutu max. Dawajcie na Mineralną albo do zawyżającego odrobinę Promotora w Warszawie. Dogadajcie z Coobciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej hamowni są nie właściwie wpisane wartość masy rolek stąd zaniżone wyniki...

No ale jaka hamownia by nie była coś tam poprawiliśmy hehe tym razem cofnęliśmy zapłon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cofnięciu zapłonu wypluło całe 125 Km :P w almerze PRTP'06 po modzie rozrządu i strojeniu 127Km no i reszta wyników mówi sama za siebie gdyby to dobrze skonfigurować to pewnie wyniki były by miarodajne... przykładem jest chociażby wyżej wspomniany colt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PRTP'06
w almerze PRTP'06 po modzie rozrządu i strojeniu 127Km

 

kolego nie przesadzaj, wyplulo 129 :D:D:D hehe i tak najwiecej smichu bylo podczas rozkminy jak rysowac wykresy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o stukowe chodzi :) ? stukowego nie było ale dowaliłem zapłon na max :D i jak się okazało nie była to najlepsza konfiguracja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PRTP'06
o stukowe chodzi :) ? stukowego nie było ale dowaliłem zapłon na max :D i jak się okazało nie była to najlepsza konfiguracja :P

 

jednego kunia zaglodziles :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRTP'06 i MRC macie fajne wozy akurat by sprawdzić je w tą niedzielę na torze Lublin ew. na prostej gdzieś - coby zweryfikować różnicę tych 4KM które was dzielą, baa walka fajna bo nawet te same felgi macie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pora odświeżyć temat...

 

na Dniach wleciał kolektor wydechowy SSAC z wyjściem 2.5' oraz wydech z kwasa 2.5'

Układ został wykonany przez chłopaków z Firmy AutoR i opiera się na dwóch przelotowych tłumikach od EL-tec'a

 

Pierwsze wrażenia:

na pewno znacznie osłabił się dół szczególnie odczuwalne na 5 biegu....ogólnie ciężko powiedzieć czy auto znacznie lepiej jedzie za to jeśli chodzi o wrażenia akustyczne to jestem miło zaskoczony na plus mimo 2.5' łba nie urywa do 4500rpm jest basowo ale nie za ciężko a powyżej tych obrotów wydech cichnie także inwestycji w tłumiki nie żałuję. Teraz przydało by się wjechać z ECU M no i modem rozrządu co mam nadzieje powoli z czasem będzie ogarnięte.

 

s6304363.th.jpg

 

s6304357.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny nissan i pieknie zagrane z wydechem :)

Obstawiam że dół się nawet poprawił ale nie w takim stopniu jak góra :P

Ps. wpadaj do wawy na prawdziwe rolki i zrobimy moda rozrządu co do ECU M do odłożył bym go na dalsze plany - np. przy robieniu bez zwęrzkowego dolotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Coobciu taki mam plan żeby teraz wjechać z modem rozrządu :) co by trochę Nm doszło... także trzeba się będzie ustawić! no i dokładnie tak jak piszesz następną modyfikacją będzie dolot na szerokiej przepływce + ECU M

 

Limon - nie dziękuję żeby nie zapeszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam do sprzedania gotowy set. Szeroka przepływka 70mm + ori puszka z wlotem fi80mm i wylotem na szeroką przepływkę. Wszystko p'n'p do seryjnego dolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek

Poszło PW

 

na razie nie wiem czy będę wstawiał w rurę czy będzie pucha czy adapter i stożek...ale podoba mi się takie rozwiązanie jak było/jest u xtomka. Ogólnie to myślałem o przepływce z almery GTi/primy GT ale jeśli można zaadaptować też z maximy to czemu nie zobaczymy co się trafi :) i ciekawe czy ta z maximy nie była by za dużym rozluźnieniem dolotu ? w końcu teraz mam przepływkę Fi 50 heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11/N15GTI jest przepływka fi77mm po zewnątrz ale wewnątrz ma przegrodę i siatkę więc obstawiał bym jakieś fi70mm wewnętrznej. Trzeba przerabiać wtyczkę i od razu dolewać bo inaczej wozu nie odpalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym że auto trzeba stroić dlatego są to plany na niedaleką przyszłość tak jak pisałem wyżej ECU M + dolot na szerokiej przepływce ale nie zaszkodzi już się ogarnąć w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokie przepływki z 3 pinami wystepowały w N15GTI, P11GT, P11, P11TD. Na allegro trochę ich jest. Ile pinów/przewodów ma przepływka w Maximie? Ma mieć 3 przewody.

 

te 3 pinowe to Hitachi AFH70-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...