Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny zamek sam się otwiera


Gość pbjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pbjacek

W mojej N15 1,6 SR 95r. centralny zamek sam się otwiera tzn. po zamknięciu po 1s sam się owtiera, jesli tego nie zrobi po tym czasie, to zrobi to po kilku minutach. Strach gdzies zostawić samochód.

Jeśli ktoś ma pomysł to proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po minucie sam się zamyka to i jest pożądany efekt :-D

 

Może coś masz odwrotnie podłączone? (nie bardzo wiem co niech się znawcy wypowiedzą ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
W mojej N15 1,6 SR 95r. centralny zamek sam się otwiera tzn. po zamknięciu po 1s sam się owtiera, jesli tego nie zrobi po tym czasie, to zrobi to po kilku minutach. Strach gdzies zostawić samochód.

Jeśli ktoś ma pomysł to proszę o radę.

sprawdz czy wszytskie krancowki dzialaja. tez tak mialem i sie okazalo sie ze mialem niedomknieta klapei krancowka byla zwarta w zwiazku z czym centralny sie otwieral wlasnie po minutce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem od kolegi centralny zamek ale bez zadnej instrukcji i chciałbym go podłączyć na własną rękę czy dużo zabaw z tym jest i czy ktoś może ma rozpiskę gdzie i do jakich kabli podłaczyć centralny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Witaj, mialem ten sam problem w swojej N15, okazało się padł jakiś SWITCH w zamku który jest odpowiedzialny za sygnał o zamknięciu i otawrciu drzwi ( u mnie w lewych drzwiach ) podobno naprawa tego jest bardzo kosztowna, u mnie elektryk poradził sobie z tym poprzez połączenie na krótko, działa w ten sposoób i nei ma żadnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witaj, mialem ten sam problem w swojej N15, okazało się padł jakiś SWITCH w zamku który jest odpowiedzialny za sygnał o zamknięciu i otawrciu drzwi ( u mnie w lewych drzwiach ) podobno naprawa tego jest bardzo kosztowna, u mnie elektryk poradził sobie z tym poprzez połączenie na krótko, działa w ten sposoób i nei ma żadnych skutków ubocznych.

 

 

///

 

witam, a jak wyglada taki switch? jak to mozna podlaczyc na krotko?

mam ten sam problem ze zamykam auto i zaraz sie otwiera,a czasami wcale nie moge zamknąć.... co zrobilem> wyjąłem bezpiecznik i nie ma centrala :P

 

pozdrawiam...

 

slawq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyną może być też zawilgocenie centralki albo radia...miałem tak kiedyś w lanosie.

 

///witam, mam pytanie: Jaki związek ma c.zamek z radiem? bo jakis czas temu podłączalem głośniki... wcale nie brałem tego pod uwagę...

 

Dziekuje za pomoc.

 

Slawq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A co zrobić, jeśli centralka zamyka drzwi po tym, jak pasażer z przodu wysiada i trzaska drzwiami? Zdarza mi się to 1-3 w miesiącu. Nawet z zapalonym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...