Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

może się uda ... polska btcc


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to jest całkowicie nierealne, ale spróbuję poszukać sponsora dla nowej czerwonej.

 

1168704555_8b3654d173.jpg?v=0

 

Myślę o bankach i organizacjach finansowych jak Open Finance/Open Direct/Gerling . Może chwyci. Oczywiście driverem będzie xkarol, po zrobieniu licencji wyścigowej. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, gorzej z realizacją. Najpierw trzeba mieć wyniki, potem się dostaje sponsora...

 

Albo dostaniesz 50 zł za naklejke 1 metr na 1 metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale warto spróbować zainteresować kogoś /na razie/ projektem. Udział w kilku imprezach też by się liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu będę wiedział. Może na budę i turbo z prawdziwego zdarzenia wystarczy :D

Trochę mi zależy na klimie, ale nie wiadomo, czy warto w takiej wersji. Pomalujemy sportowo, lub/i okleimy u mnie w robocie i może bedzie miodzio. :diabel2: :diabel2: :diabel2:

p.s.

Jakby ktoś chciał, to naklejki/folia robię sam w/g wzoru. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem kiedyś laskę, która jeździła profesjonalnie gokartami, poźniej przesiadła się na Formułę 3000 itd. Jej jedynym sponsorem był ojciec, mimo, że nawet w Teleexpesie o niej mówili, o tym, że szuka sponsora i d*pa...

Bądź pesymistą, najwyżej się miło rozczarujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutalna prawda niestety jest taka że ani P10 ani P11 ne posiadają w tej chwili homologacji

o tyle o ile P10 była to seryjna (przerobiona trochę) buda to P11 otrzymała homologacje tylko na 50 szt profesjonalnie przygotowanego "chasis" bo take były wymogi - również jest już nieaktualna... więc mistrzostwa Polski w wyścigach płaskich/górskich odpadają

a sponsor nie przyłoży ani centa do wyścigów amatorskich typu "Lap Race" czy innych pojeżdżawek - brutalna polska rzeczywistość...

 

ja się wycofałem 7 lat temu ze sportu właśnie z tych powodów, nie ważne były moje umiejętności zniczczyłem kompletnie 2 auta na KJS - totalna ro***erducha :D

w każdym razie sponsorował mnie Tata, i kilka zaprzyjażnionych serwisów (kolegów ojca), 50% zniżka na części w Toyocie z Radości dzięki ówczesnemu kierownikowi sprzedaży który był sędzią sportowym z ramienia A.Rz. itd... całe mnóstwo życzliwych mi osób

 

ale to wszystko to była kropla w morzu potrzeb... już na poziomie KJS potrzebny był spory budżet żeby się liczyć w stawce... nie wystarczył byle ulep...

 

minimum 30 tyś zł kosztuje przygotowanie małego (niska klasa) samochodu tylko pod względem bezpieczeństwa (zbiornik paliwa, klatka, system gaśniczy i całe mnóstwo nnych pierdół nawet klucza do kół nie można byle trytytką przypiąć)

 

kolejne 10 kilo to ubranie :/

 

a gdzie samochód?!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Biorę pod uwagę i rozwagę. Najgorsze jest to, że mi się marzy właśnie taka Primera. Mam pewien plan, zobaczymy, czy się uda go zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to służę pomocą , plotery solventowe i tnace mam w pracy , laminator płynny a i wykleiłem w życiu paręset aut ze zmianą koloru włącznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...