Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze


ferrit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

peceq

Powtórzę się - jak nie jeździsz po drogach gruntowych czy szutrowych to nie "kombinuj" ;)

 

A jak nie wierzysz mi to możesz przyjrzeć się "mojemu" ...

   bo właśnie "odjechał" do Waszego miasta :)

czasem jeżdze po takich drogach a pytanie nie brzmiało czy zakładać tylko jakie, nigdzie nie napisałem że mi się nie podobają  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins

Pani ta była tak wniebowzięta , że w tym transie można byłoby ...tylko nie wiele do niej docierało a już nie NKP.

Chciała już , już go mieć :) A był to podwójny prezent bo od męża na 40tkę no i od Św.Mikołaja (o to ja zadbałem).Widząc tą sytuację poradziłem jej by jednak mąż ten samochód do domu jej zaprowadził .Jestem w kontakcie to jak co to w Twoim imieniu ją zaproszę .Myślę , że na członka (Twego - Naszego stowarzyszenia) z otwartymi rękoma tą Panią przyjmiesz ;)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie mam nic do przyjmowania. Forum jest ogólnodostępne i każdego nowego Nissanmaniaka z otwartymi rękami przyjmiemy.

Nissanmaniaczkę tym bardziej. :dribble::D

Daj jej znać żeby się zarejestrowała. QQ pozostanie w klubie i łatwiej będzie go sprzedać w przyszłości. :P  ;)

Pod warunkiem oczywiście, że będzie dbała o niego nie mniej niż Ty. :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie to jak co to w Twoim imieniu ją zaproszę .Myślę , że na członka (Twego - Naszego stowarzyszenia) z otwartymi rękoma tą Panią przyjmiesz  ;) 

Użytkownik nowy 2011 edytował ten post dziś, 13:17

No to jeśli nie na członka to chociaż zastępcę członka  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj stary druchu !

Dawno nie rozmawialiśmy ... ile to na liczniku Twojego już stuknęło ?

Może i czas i na Twojego choć udane te nasze Qq przynajmniej w mojej ocenie.

A u nas jak widzisz nie może być nudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygralem aukcje z chlapaczami (zamienniki) cena wrecz smieszna 10,49€ z wysylka :)

 

Jak dojda to zrobie pare fotek chlapaczy przed zalozeniem aby mozna porownac je z ori.

Jak obiecalem ;)

Przy okazji zrobilem fotke siatki w zderzaku .

Chcialem tez zmienic zarowki postojowe w reflektorach ale niech ich grom strzeli...Japonczycy musza miec rece jak niemowlaki bo ja swoimi rady nie dalem..Wymienilem za to oswietlenie tablicy rej.

mozesz zrobic zdjecie auta z boku ? chce zobaczy całokształt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj stary druchu !

Dawno nie rozmawialiśmy ... ile to na liczniku Twojego już stuknęło ?

Może i czas i na Twojego choć udane te nasze Qq przynajmniej w mojej ocenie.

A u nas jak widzisz nie może być nudno ;)

 Witaj - a wiesz że chyba w przyszłym roku ( już niedługo) chyba też będę musiał się rozejrzeć za czymś nowym - nie mam jeszcze nic dokładnie sprecyzowanego.Twoja Mazdeczka podoba mi się a jeszcze bardziej mojej połówce, obyś był zadowolony również jak z QQ , albo i bardziej. Jak już trochę pojeździsz to porozmawiamy. post-37069-0-39697700-1450115322.gif

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jaki jest numer kołka do mocowania tylnego chlapacza do zderzaka? To jest kołek rozporowy z gwintem, wkręcany, chyba pod śrubokręt krzyżak, nie wciskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na alliexpresie masz najtańszy zestaw za 16 dolarów. Można zaryzykować.

Widziałem, zastanawiam się nad tym. Opinie są różne, niektórzy piszą w opiniach, że nie pasuje do QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie,dlaczego dwa poniższe chlapacze tylne (krótkie) różnią się, jeżeli oba opisane są jako 2008 r?

Czy jest możliwe aby prawy chlapacz różnił się od lewego?

Poniżej linki:

 

http://allegro.pl/chlapacz-spojler-lewy-76837jd000-nissan-qashqai-i-i7101668880.html

 

http://allegro.pl/chlapacz-lewy-tyl-nissan-qashqai-j10-08r-i7197171329.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chlapacze wyglądają identycznie. Oba są lewe.

 

Nie wyglądają, jeden ma bardziej zaokrąglony róg i jest większy, a drugi jest mniejszy...

 

Jakie są u Was, w QQ J10 po 2011 benzyna...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydają się być identyczne.zdjęcia robione pod innymi kątami , inne światło i odległość stąd takie złudzenie .Moje jest takie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...