Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Bluebird problem z odpaleniem


Gość verss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem posiadaczem Nissana Bluebird 2.0D rocznik 1986.

 

Mam problem z odpaleniem autka, rozrusznik kreci zapali na chwilke lecz gasnie po chwili.

Jakis miesiac temu zapowietrzylem go jezdzilem na rezerwie :(. Samochod byl u mechanika gosc wymienil filtr paliwa , wlal jakies czyszczace plyny do pompy paliwa , autko jezdzilo lecz czasem gaslo nawet podczas jazdy, az tu pewnego ranka nie odpale swojej bryki, zapali ale obroty zaraz mu padaja :(. Machanik mowi ze padla pompa wtryskowa , czy moze byc jakis inny powod ?

 

Moze go odpowietrzyc jeszcze raz ale jak?? POMOCY

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Na moje oko to auto jest dalej zapowietrzone, spróbuj go przepompować , jak odpali to niech chodzi spokojnie na wolnych zanim nie przepompuje wszystkiego, możliwe też że bierze gdzieś lewe powietrze, warto założyć przed filtrem kawałek przezroczystego przewodu, ew filterek z przezroczystego plastiku,żeby było widać bombelki powietrza, identycznie miałem w patrolu, jak przerdzewiał mi przewód paliwowy. Może też puszczać zaworek zwrotny, odpowiedzialny za to żeby paliwo nie ściekało z przewodu do baku po zgaszeniu silnika....działaj szukaj powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...