Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HR16DE tuning


Gość madman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, czy może już ktoś tuningował tę jednostkę??? bez propozycji typu : wymień silnik na większy, interesuje mnie co można zmienić i za jakie pieniądze/max 3-4 k/turbo czy wałki ew kompressor bez nitro.auto mam jeszcze na gwarancji, ale do czasu jej zakończenia chciałbym mieć jakiś pogląd na w/w temat i kupić ew części..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILTR powietrza jaki: K&N, PIPERCROS , EUFAB z osłoną termiczną ,JACKY ,czy zwykły no name i nie paprać sie z czyszczeniem ,tylko wywalać co 30.000,,a może taki wynalazek: STRUMIENICA DOLOTU ,,ZEUS,,-1,5-1,7 L + filtr w obudowie karbonowej /przelotowej z łapaczem powietrza w miejscu halogenu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allrgro-- TUNING STRUMIENICA UKŁADU DOLOTOWEGO DOLOT STOZEK (numer 670905185) allegro --STRUMIENICA DOLOTU powietrza 1,5-1,7 tuning ZEUS (numer 668570730)+ ciekawostka pt: elektryczne turbo firma ,,kaman,, power-booster,,

 

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 19:15 ]

swoją drogą ,simota lub pipercros w obudowie carbon + łapacz zimnego powietrza w zderzaku to zły pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ,co do SIMOTY :ODPADA --przepływomierz jest zintegrowany z obudową filtra powietrza--zostaje chyba tylko wkładka K&N :{.Ew inny pomysł?

 

kompressor do TIIDY kosztuje ok 2.500 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostrej jazdy Tiida (bez przeróbek) się nie nadaje, w dodatku będzie sporo tracić na wartości. Moim zdaniem tuning tego to wyrzucanie kasy w błoto ale jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi... Po takim tuningu to już pozostaje jeździć do końca życia auta albo sprzedać za pół darmo. W tym aucie (co widać na forum) usterki pojawiają się po wyjeździe z fabryki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zależy na v-max /teraz ok 170km/h/na autostradzie a nie na paleniu gumy//do tego mam 530 v8 w bmw e34//po gwarancji na pewno autu zmienie rozstaw kół i obniże zawieszenie ,,swoją drogą ciekawe to SMT6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam!

Trochę się tu przykleiłem ale nigdzie indziej nie znalazłem nic o tuningu zewnętrznym.

Mam pytanie czy ktoś z Was tuningował swoją TIIDE?A jeżeli tak to napiszcie co :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co tuningowac, to jest auto dla rozsadnych ludzi :dribble:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix,

Ten w lewym gornym rogu to moj :nissan2: ?????

W zyciu nie zamienilbym go na tego stuningowanego potwora !!!!!

Juz widze zwyczajne parkowanie czyms takim ....

Ktos mi moze wytlumaczyc skad sie takie egzemplarze biora ????

Mam na mysli pojazd i jego wlasciciela :dribble:

Edytowane przez nelson38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi moze wytlumaczyc skad sie takie egzemplarze biora ????

 

To przeciez jest proste i oczywiste - taki tuning daje:

+ 20 do Health,

+10 do Power,

+ 5 do Money

i 3x Special bonus

a i jeszcze extra unlock level security code.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeciez jest proste i oczywiste - taki tuning daje:

+ 20 do Health,

+10 do Power,

+ 5 do Money

i 3x Special bonus

a i jeszcze extra unlock level security code.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Pozatym kto powiedział że to ma jeździć? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...