Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] czy ten reflektor da sie naprawic?


Gość fago

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem tego typu ,iz wymienialem zarowke w lampie od pasazera, pozycje i slyszalem jak cos pstryklo i tak jakby sie wypial odblysnik,wzielem z drugiej strony i chcialem to poprawic, i wypial sie tez z drugiej strony, to ze lampa bije mi w asfalt to jedno, zeby nie drgala musialem jakos usztywnic, macie jakis patent na zdjecie klosza zeby go nie tluc?Z czego moglby sie wypiac ten odblysnik,lub co moglo peknac ze on lata?az sie boje srodka tej lampy dotykac zeby sie calkowice nie rozpadla,o odblysniku nie wspomne,czytalem na forum nikt czegos takiego nie mial ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co Ci się mogło tam tak powypinać przy zmianie żarówki że aż tak się poprzestawiało. Sprężynka żarówki głównej się normalnie wypina i wyjmuje i nic sie nie dzieje.

Chyba że wziąłeś tam coś na siłę i Ci pekło.Może jakoś precyzyjniej opisz co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczył odblask z uchwytów, da się to zrobić ale trzeba rozklejać klosz lampy i wcisnąć spowrotem odblask. ewentualnie można spróbować bez rozklejania też tak kiedyś mi się udało to zrobić ale to na wyjętej z samochodu lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

Da sie to zrobić :

wyciągasz żarówki i wkładasz palec do odbłyśnika. (najlepiej jak masz wymontowany aku-jak to z lewej strony).

Nie wiem jak w oryginałach ale ja mam już nowe - zamienniki reflektorów i tam da rade by wskoczył.

Możesz też wymontować silnik tegulacji wysoksci reflektora i przez niego ...haczykiem spróbowac pociągnąć odbłyśnik.

Ja masz wypięte z dwóch kuleczek (zaczepów) to może być ci trudniej.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...