Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Jak Fajnie Pomalować Almerę ??


Gość Asahi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o jakiś styl pomalowania, nie wiem jakieś pasy czy krzywizny, połączenia różnych barw. Widziałem np. poczłęczenie ciemnego niebieskiego z pomarańczem - to był FOCUS i prezentował się super.... natowmiast mam pewne wątpliwości co do ALmery N15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ciemnej zieleni (a chyba taki kolor masz auta, jak widzę) zdecydowanie zrobiłbym rosta. Zdarł lakier z maski, pozwoliłjej równomiernie zardzewieć, stalowe czarne felgi, krzywo rejestracja i efekt murowane.

Kolega ma Bmw tak zrobione i naprawdę daje niesamowity efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asahi w takim aucie malowidła nie będą pasowały...może po prostu czerń z brokatem lub ładny odcień niebieskiego lub jaśniejszego zielonego ;)

Ps. Potwierdzam pomarańcz z Focusa ST robi wrażenie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem o jakimś artystycznym malowidle..... bardziej pod kątem pasów czy gry kolorów..... np. na obkoło jakieś 15 cm dół zrobić na perłową czerwień ....

 

i pociągnąć od strony kierowcy pas na masce dachu i tylnej klapie też w tym kolorze tak jakieś 25-30 cm i w odstępie jakies 10 cm do środka samochodu drugi pasek ale już 6-10 cm

 

 

a czymś atkim myślałem - ten pomarańcz Fokusa jest piękny - ale jeszcze piękniej wygląda w połączeniu z ciemnym niebieskim ;)

 

Chodzi tylko o to jak połączyć 2-3 kolory żeby to fajnie wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz przykład "gry kolorów" na przykładzie sunny...

djstasiuDSC00140.JPG

PB030002.jpg

za ciekawie to to nie wygląda :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnowLady

bardzo dobry temacik z checia poczytam i może coś sciągne do siebie :D

 

osobiscie nie widze almery w żadnych pasach, zabawa w kolory owszem ale nie na linii poziomej bardziej na ukos, aerograf??? jestem za :D juz mam opcje i projekcik teraz tylko czeka mnie wykonanie .... na poczatek nałozyłam perłe sniezno bialą z nutka błekitu ... oglądałam tez tribale bardzo ciekawe nawet mam gdzieś stronke jak znajde to podesle... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki ładny zielony kolor, ja bym go odświeżył, pod polerował i będzie bardzo ładnie :D

 

Później czarne (większe) felgi i można się cieszyć :) bez kombinowania.

 

Poniżej i w podpisie różne opcje:

 

dsc0495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość McAlmera
Masz taki ładny zielony kolor, ja bym go odświeżył, pod polerował i będzie bardzo ładnie :D

 

Później czarne (większe) felgi i można się cieszyć :) bez kombinowania.

 

Też tak uważam.

 

W sedanie to już by trzeba moim zdaniem bardzo kompleksowo pójść (felgi, zawiesznie, body kit..), żeby nie wyglądał dziwacznie w różnych kolorach - ale jak Cię stać ;) to chętnie jakąś ciekawą N15 w sedanie by się zobaczyło :one:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw czy jest jakiś pomysł na takie BAYERY ;)

 

Ja się jednak zastanowię - może kupię model almery i się pobawię lakierami modelarskimi.

 

To chyba nie jest głupi pomysł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale malowanie cywilnego samochodu w kilka kolorów to jak dla mnie głupi pomysł... No chyba że jest to np. replika jakiegoś auta rajdowego, albo auto po kompleksowym tuningu (chociaż tu też nie zawsze to pasuje).

 

Oczywiście jest to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...