Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N15] tulejki wachacza

kolega
 Share

Recommended Posts

witam

dziś odwiedziłem stacje kontroli pojazdów, diagnosta stwierdził że tulejki na wahaczu są już delikatnie zużyte - wkrótce do wymiany. prosił bym o polecenie jakieś dobre firmy abym w przyszłym roku nie musiał tego robić ponownie. znalazłem coś niedrogiego firmy 4max -czy jakość tej firmy jest dobra? mam także do wymiany osłony amortyzatorów , czy mogę kupić jakieś uniwersalne?

dzięki za pomoc, pozdrawiam

tulejek 4maxa nie polecam lepiej kupic delphi,a co do oslon to sa jakies w intercarsie jc auto za 40 zl

dziś dzwoniłem do sklepu i sprzedawca powiedzał że ma na stanie części do wahacza firmy "japan line" czy coś takiego. nie wiem co o tym sądzić? pierwszy raz spotkałem się z ta firmą. delphi to raczej nie kupie bo jestem do tej firmy uprzedzony.

ja wczoraj do n16 zalozylem tuleje delphi, o jakosci jeszcze sie nie wypowiem :D

ta mogę wymienić cały wahacz ale cena takiego wynosi około 250 pln. ni mam ochoty robić czegoś 2 razy więc nie kupie jakiegoś badziewia.

• 2 weeks later...
Guest Bartek_1983

Zadam lamerskie pytanie. Czym się objawiają zużyte tuleje?Pytam poważnie bo koleś od którego kupiłem samochód mówił że mechanior mu zalecił wymianę jednej ale nie wchodziłem w temat głębiej a szkoda.

widać wyrażnie na szarpakach jak pracuje lewa i prawa strona. Diagnosta nie będzie miał z tym problemu. Objawy - dostają w kość zbieżność i opony, auto gorzej trzyma się drogi, czasami trzeszczy coś z przodu.

Tuleje wymienia się wszystkie! (4szt) od razu!

• 4 weeks later...
Guest Bartek_1983

Tuleje wymienia się wszystkie! (4szt) od razu!

Dzięki już po problemie. Okazało się że do wymiany są dolne w obydwu wahaczach. Kupiłem w intercarsie 2 po 45 pln sztuka ale nie wiem jakiej firmy bo odbierała je dziewczyna a były tylko w foliowych,zgrzanych małych woreczkach, że tak powiem.