Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[B12/N13] Tapicerka i jej zdejmowanie


Gość andboga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do remontu prawe przednie drzwi w sunnym n13 .Trzeba zdejmować tapicerkę i całą resztę. Szukam pomocy bo czegoś takiego nie robiłem.Potrzebuję jakiegoś dobrego opisu najlepiej ze zdjęciami.

Jeśli się powtarzam to przepraszam ale mam bardzo mały dostęp do internetu.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.A jak wygląda napęd szyby , wykręcanie zamka itp.Wszystko trzeba zdemontować i doprowadzić do działania.Drzwi stały na autoszrocie...Gdzie zdobyć jakieś zdjęcia poglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andboga w przyklejonym temacie w tym dziale masz poradnik pt. Sam naprawiam Nissana Sunny. Masz wszystko lacznie ze zdjeciami

 

Mam tę książkę.Oglądam.Fajna.Ale oczywiście zawsze coś musi wypaść. Po zakupie i wypicowaniu przednich prawych drzwi , przyszedł czas na odkręcenie starych-uszkodzonych-.I problem.Może się mylę , ale czy do odkręcenia tych ślicznych 4 śrub w zawiasach muszę odkręcić prawy błotnik . Będzie to dla mnie dosyć problem. Czy są inne sposoby aby to ominąć. Czekam niecierpliwie na podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość andboga
da sie bez zdejmowania błotnika, potrzebujesz kluczyk oczkowy 12 i troche cierpliwosci

 

Dzięki wszystkim za pomoc. Drzwi są już na swoim miejscu.Jedynie w przekładce pomógł mechanik i wybił bolce z zawiasów. Niestety blacha drzwi była tak nieszczęśliwie wygięta że kluczyk oczkowy nie podszedł. Znowu cieszę się słoneczkiem. Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...