Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Ale pech i nie K12 a K11 odziwo "kiepski tydzień&


Gość mrówa

Rekomendowane odpowiedzi

WCZORAJ rano nie odpaliła z kabli odpalilem i pojechalem do elektryka nie zauwazylem ze podcieka akumulator od spodu

 

podjechalem zgasilem i nieodpala dalej padniety mysilałem ze alternator ale z mechnikiem wyjmujemy akumulator a tam masakta

 

pekl od spodu akumulator zalewajac wszystko skutecznie kwasem

kupilem akumulator a w tym czasie mechanicy powymieniali przewody które juz byly do wywalenia po zamontowaniu wszystkiego kazali jechac na myjnie i para pod cisnieneim umyc dokladnie to co ochlapane naszczescie wiekszosos splynela na glebe i na przewód zasilajacy i troszke na silnik blachy nie tkneło

 

jestem na myjni i myja auto a myjac nadkole chlopak urwał przewód hamulcowy :cry: :cry: :cry: MASAKRA pistoletem od myjki

 

po malutku wracam do warsztatu Q servis mowie co sie stalo a oni w smiech wymienil,i przewud zalali plyn odpowietrzyli i wrucilem do domu

 

koszta jeszcze mnie dobily akumulator mialem 2 miechy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszta jeszcze mnie dobily akumulator mialem 2 miechy :evil:

A gwarancji na akumulator nie masz??

 

 

POZDRAWIAM.....

tak ale co to da moze byly zwarte cele i rozsadzilo akumulator ale

 

sie spieszylem to kupilem 2 a stary zostawilem za kaucje

nie mialem czasu jezdzic i reklamowac akumulator z którego jeszcze cieklo :evil:

 

pozatym moglo go jeszcze rozwalic na wybojach no porostu nie mialem czasy no niby gwarancje mam ale akumulatora juz nie

 

poza tym pewnie ze sklepu odeslali by mnie do producenta czyli zawracanie tylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta klopotów c d .......... :evil: :evil: :evil:

podcieka z pod miski olejowej w miejscu gdzie po silniku splynelo troche kwasu własnie wymieniaja uszczelke zesz KURW$$%#^&*^%#$A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie zacznie, to nie chce przestac.Skad ja to znam :D:D:D:D:D

 

 

POZDRAWIAM.....

no juz jest oki znaczy hyba okaze sie jak pojezdze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...