Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Lampa ze światłem cofania.


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ,to czysta paranoja ,kupilem P11.144 2001r hatchbek i i okazalo się , że prawa tylna lampa w klapie ma czerwone światlo cofania.Jest to zatem lampa z anglika.Problem jedna k w tym, że nigdzie nie znalazłem prawej lampy z białym światłem cofania.Sprawa jest poważna bo mogę stracić dowód rejestr.Możę ktoś z kolegów ma taką lampę lu b podpowie gdzie kupić, z wyłączeniem oszołomów którzy chcą 300-500zł.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już szukam od dłuższego czasu, bo mam popękaną. Co prawda strasznie mi się nie spieszy ale czasem przeglądam. Niestety musisz trafić na szrocie rozbitka gdzie mówiąc po matematycznemu jest z Europy ale jest różny od Wielkiej Brytanii. Niestety to trudna sztuka, bo same angliki na allegro.

 

Powiem szczerze, że Polska to dziwny kraj, mi by było szkoda notorycznie wystawiać takie części na allegro i płacić za ich wystawianie wiedząc, że 90% osób sprawdzi jaką lampę potrzebuje. Ale cóż może liczą na te 10% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdażają sle tak średnio raz na 1000lat :D To oczywiście moja sugestia do kupna lampy na szrocie z europy.

Jeśli nie ma zamienników to jedynym wyjściem jest podjechać do plastikarza i wyciąc tą czerwoną szybkę i wkleić na jej miejsce białą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaiste and peck to salomonowe rozwiązanie ale bardzo inwazyjne .Chciałem to zrobić sam ale za czorta nie moge otworzyć tej lampy w obawiae przed uszkodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświerzam temat bo niestety mam ten sam problem ;/, więc jeżeli ktoś by miał taką lampę to był bym zainteresowany kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za taką lampę trzeba wydać u zdziertuchów z 4 stówki Na pocieszenie dodam że do Almy po lifcie w aso kosztuje jedyne 670 zyla a u cwaniaków ( o ile się znajdzie) to od 450 za używkę. Zamienników niestety brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...