Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pękające gumy od przegłubów


Gość ulpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój problem polega na tym że w ciągu ok 2 lat użytkowania Almery 1,4 1998 (zrobiłem w tym czasie ok 70 tys km) wymieniałem już dwukrotnie gumy na przegłubach. Za pierwszym razem kiedy słyszałem już stukot przy skręcaniu mechanik wymienił gumy razem z przegłubami. Za drugim razem kiedy zauważyłem uszkodzoną gume wystawał z niej kawałek metalu tzn wyglądało to jak pęknięta zawleczka. Mechanik kolejny raz wymienił tylko gumy i powiedział że wszystko jest wporządku. Dziś kolejny raz zauważyłem uszkodenie gumu. Czy to jest normalne że w tak krótkim okresie czasu gumy pękają? Jeżeli nie to co może być przyczyną? Kiepska guma czy to raczej mechanik? Może się myle ale mam wrażenie że mechanik wymienił tylko gumy wiedząc że wkrótce pojawie się znowu na wymiane gum oraz przegłubów. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję trzeba przy obejmach metalowych wuażać jak sie je montuje.

Może to wina mechanika dla pewności zakup plastykowe ściągacze - wiem że takie można dostać - niektóre japończyki mają takie fabrycznie montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...