Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czasem nie zapala z pierwszego razu.


Gość lukasz79pulawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz79pulawy

Założyłem gaz sekwencyjny do P11 (1,6 16V - 1998r), przez miesiąc nie działo się nic złego lecz teraz (rzadko co prawda) zdarza się, że nie chce zapalić z "pierwszego razu".

Wcześniej takich problemów nie miałem. Dokładnie wygląda to tak, że nie odpala z pierwszego razu, natomiast po ponownym włożeniu kluczyka i odczekaniu około 30sekund pali bez problemu. Co jest grane?

Mogę jeszcze dodać, że mam niższe obroty niż przed założeniem instalacji gazowej, a dwa razy przy wciśnięciu sprzęgła na mieście zszedł mi do zera na obrotomierzu i zgasł.

(Świece mają pół roku, kable są podobno wg gazownika OK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość lukasz79pulawy

Czy może być to wina nieczystości w układzie powietrza? Może brudna przepustnica? Gaziarz nic nie znalazł po stronie gazowej. Jakie są koszty czyszczenia całego układu zasysania powietrza do silnika? (Filtr mam nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lukasz79pulawy

Mam tak juz i na benzynie. Czasem jak by się dusił przy odpalaniu. Wygląda to tak, że odpali, dwa razy zejdzie obrotami do zera jednak jakby się dusząc odbija i poźniej jest ok. Nie wiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...