Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chip x-trail


Gość nerco

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tej firmy, ale ją obadam na pewno (muszę schamityzować swojego zgroba). Jaki masz silnik w x-trail? Bo q7 to pewnie edc18 ew 17 ecu a jak wiadomo sterowniki boscha nie robią cyrków i robi je prawie każdy (no może nie każdy bo do 18 trzeba mieć nowy sprzęt).

Ja na pewno mogę Ci powiedzieć gdzie nie robić: Projekt XS... w temacie o chipowanie almery 2.2 napisałem jaki jest poziom wiedzy o dislach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Już myślałem że to forum duchów...

 

mam 2.2 dci 136KM

 

O tej firmie słyszałem że porządny gość, zna się na robocie, konkretny, nie naciąga, daje gwarancje i nie robi potem problemu z podmianą na oryginalnego softa.

 

Poznałem jeszcze gościa, który robił tam Primerkę 1,9 dci i też sobie chwalił.

 

Wiem że są w Kraku większe firmy ale z natury nie ufam trochę hurtownikom i monopolistom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 2,2 dci to chyba ten sam silnik co w almerze yd22 czyli sterownik denso, na pewno to programowanie potrzeby jest coś lepszego niż boschowskich sterowników seri edc a taki właśnie sterownik jest w primerze p12 1,9dci bo to silnik by renualt. Do zaprogramowania tego desno potrzebny jest byte-shooter - jak goście mają to można próbować - ważne aby sprawdzili stan silnika czyli potencjalne wycieki, zawory, wtryski, turbina i inne rzeczy które przy takim tuningu mogą się wysrać i ocenili ile auto wytrzyma bezpiecznie.

 

ps. co do forum duchów - nie masz srX w budzie pX to się ludzie nie wypowiadają :028: Tym bardziej że to SUV :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...