Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] dziwne zachowanie na benzynie


Gość ms90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem na forum i znalazłem podobne tematy lecz nie znalazłem tego czego potrzebuje.

 

Sprawa wygląda tak:

N14 benzyna + gaz 1,4 gaźnik

Auto jeździ na gazie perfekcyjnie lecz na benzynie przy schodzeniu z obrotów (na postoju lub przy hamowaniu z 20-0km/h) gaśnie :(. Gdy auto jest zimne odpala i trzyma obroty lecz gdy sie trochę zagrzeje to gaśnie.

Dziś wymieniłem świece (BKR6E), filtr powietrza oraz filtr gazu + regulacja. (Auto przed wymianą tych elementów miało te same objawy)

 

Może ktoś będzie wiedział co to może być bo ja nie mam zielonego pojęcia :(

Pozdrawiam.

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lpg ale mam podobny problem, Auto ma dobre ssanie na zimnym dobrze trzyma a gdy sie zagrzeje to rzeczywiscie przy schodzeniu z obrotow mocno potrafią spasc a szczegolnie w zimie potrafil zgasnac. Czasem rowniez przy odpalaniu na cieplo od razu ma niskie obroty jalowe i slaby jest. Nie wiem moze trzeba podkrecic obroty jalowe, a moze odnosnie tego gasniecia przeczyscic przepustnice ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to czemu dzieje się tylko na benzynie a na gazie jest wszystko ok ??

 

 

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 22:03 ]

a może to być jakiś syf w baku ? dziś zalałem jakis dodatek do benzyny SHELL i bak do polowy i jak jechałem na benzynie to za pierwszym razie przy hamowaniu do 0km/h nie zgasł ale potem już gasł za każdym razem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Grzesiek84

Ja mialem podobny problem i wyszlo na pompke paliwa tez na LPG chodzil ok a na benzynie brak wolnych obrotow. Okazalo sie ze pompka paliwa nie podawala tyle paliwa co potrzebowal i teraz smiga bez problemow ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...