Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Pokrowce


Gość damaged_one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damaged_one

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich starszych stażem! :)

 

Od tygodnia jestem szczęśliwym właścicielem N-15 z 1996 r. :D

 

W związku z zakupem poczyniłem już kilka drobnych zakupów, ale z jednym mam mały problem. Z uwagi na przetartą tapicerkę chciałbym nabyć komplet pokrowców, najlepiej dopasowanych na miarę. Przejrzałem ofertę kilku sklepów internetowych oraz to co jest aktualnie dostępne na allegro i szału nie ma... :| Nie mogę znaleźć nic godnego uwagi, no chyba że powyżej 200 zł, a to trochę dużo... :/

 

Proszę o jakieś namiary, gdzie można kupić fajne pokrowce w rozsądnej cenie do Almery N-15 w necie, tudzież w Bydgoszczy lub okolicach.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że nie warto bawić się w jakieś tanie pokrowce z cienkiego materiału. Swoje kupiłem tutaj: > pokrowce < .

Producent uwzględnia nie tylko konkretny model auta, ale również wszelkie szczegóły dotyczące siedzeń (dzielone, podłokietnik, boczne poduszki powietrzne itd.) A zakup robi się na przynajmniej kilka ładnych lat, więc moim zdaniem warto wydać te 200 zł.

 

Pozdrawiam

dombek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kojak85

Każdy ma swój gust, a o gustach się nie duskutuje.

Moim zdaniem kupując pokrowce lepiej dołożyć i kupić prawdziwe grube welurowe. Są trwałe i ładnie wyglądają. A ta imitacja skóry to nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Dodatkowo ważne jest to, żeby były one do konkretnego modelu to nie będą się przesuwać, odstawać itd. A nie jakieś uniwersalne.

Ale, Twoje pieniądze, Twój gust, Twój samochód, Twoja decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem pokrowców najchętnie ze sztucznej skóry lub skajowe, a to ze względu na sierść psa. Czy ktoś ma w tej kwestji własne doświadczenia i może coś polecić? Auto: Almera 2002.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damaged_one

/ Dzięki Panowie za odzew!

 

A co sądzicie np. o tych pokrowcach:

 

<a href="http://www.allegro.pl/item678907247_pokrowce_samochodowe_skora_do_twojego_auta_exclus.html" target="_blank">http://www.allegro.pl/item678907247_pokrow...uta_exclus.html</a>

 

??

 

Minęło trochę czasu, ostatecznie zdecydowałem się na zakup powyższych pokrowców i... jestem zadowolony. :)

 

Efekt jest bardzo przyzwoity, postaram się wrzucić tu jakieś foto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie odświeżam temat. Zakupiłem pokrowce, które są bez dziurek na zagłówki. Chciałbym je zamontować pod te okrągłe plastiki. Czy ktoś te plastiki zdejmował, da się w ogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...