Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n16] zderzak


Gość joshi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem też gdzie to jest, ale sciagnij sobie z tej strony instrukcję serwisową: http://pdftown.com/Pdf-eBook/Nissan.html?from=55 i tu jest wszystko opisane(pod nazwa "bt")

 

A poza tym to jest proste sprawdzając po kolei wszystkie śrubki i zaczepy nic nie urwiesz przy ściąganiu: napewno musisz wyjać kierunkowskazy one sa na klik pod nimi sa po 1 sróbce i kołku, podłanczać halogeny jak masz(rozpiąć kostki) pod spodem sa chyba 2 srubki i 4 plastikowe kołki, po 1 śrubce na koncu zderzaka jak zaczyna sie błotnik, acha i jeszcze te czarne atrapy chłodnicy sa na kołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No tak, ale instrukcja jest z 2001 roku i po FL N16 nie ma kierunkowskazów na wcisk i jak zdjąć zderzak? W zasadzie to nie chcę go ściągnąć, ale sprawdzić czy w okolicach lewej lampy nie ma jakieś poluzowanej śrubki. Gość w serwisie stwierdził że zderzak przy lampie jest lekko opadnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale instrukcja jest z 2001 roku i po FL N16 nie ma kierunkowskazów na wcisk i jak zdjąć zderzak? W zasadzie to nie chcę go ściągnąć, ale sprawdzić czy w okolicach lewej lampy nie ma jakieś poluzowanej śrubki. Gość w serwisie stwierdził że zderzak przy lampie jest lekko opadnięty.

 

Witam.

Ja rozbierałem swoją almerkę bez instrukcji i jakoś się udało, dzisiaj też ściągałem zderzaki i wszystkie osłony silnika i nadkola bo będę konserwował podwozie, najlepiej rozbierać autko pomalutku dobrze rozpatrywać się gdzie są wszystkie śrubki i kołki (rozbieraj na wyczucie ;) ) a na pewno się uda. A rozmieszczenie śrub na pewno jest podobne jak na instrukcji, a pod kierunkowskazem jest pewno wciskany zderzak w taki uchwyt(nie wiem jak ci go opisać). Możesz włożyć rękę pod zderzak i omacać jest tam sporo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można wymacać ten uchwyt od środka? Trzeba wsadzić rękę pod samochód a najlepiej samemu tam wleźć?

 

Ja ci napisałem, że chyba jest tam uchwyt a nie że tam na pewno jest, najlepiej jest wejść z latarka i badać ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...