Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] NISSAN PRIMERA 2.0B 2000ROK KOMBI, AUTKO NIE CHCE


snajper17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem. Posiadam nissana primere 2.0b kombi 2000rok (p11).

Auto jezdziło dobrze przez pewien czas. Gdy auto postało dwa dni przestało jeżdzić. Silnik nie wchodzi w obroty i nie chce się rozpędzić.

Mi się wydaje że jest przykręcone paliwo i on mało pali ale za to nie chce jechać.

W którym miejscu znajduje się śrubka która reguluje dopływ paliwa do silnika.

Proszę o pomoc.Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej pogodzie obstawiam świece i przewody wysokiego napięcia do wymiany .

Tu się samemu nie reguluje ,to nie maluch . (komputer steruje składem mieszanki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mathis5288p

Śruby brak ;p rzeczywiscie musisz się zainteresować zapłonem. Przyda sie po wymianie świec i przewodów reset kompa przez odłączenie ako na noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduje się komputer w tym moim autku

 

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 15:54 ]

autko ma automatyczną skrzynie biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper, komputer znajduje się między nogami kierowcy i pasażera, nad tunelem środkowym, mówiąc najprościej na prawo do pedału gazu.

Nawiasem mówiąc, co chcesz z tym komputerem zrobić ?? Jeśli chcesz coś diagnozować to i tak podpinasz się do gniazda diagnostycznego które jest obok skrzynki bezpieczników.

 

Ale wiesz co... wydaje mi się że jeżeli nie wiesz nawet że dawkowania paliwa w tym silniku nie ustawia sie śrubką, to chyba lepiej jednak będzie jeśli zaprowadzisz auto do diagnozy i naprawy u mechanika zamiast kombinować samemu :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc niedługo powymieniam świece i przewody.

 

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 21:46 ]

WYmieniłem świece i przewody i dalej to samo auto nie chce jechać. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.Proszę o pomoc.

 

[ Dodano: Czw 02 Lip, 2009 19:28 ]

Auto było u mechanika.zostało podłączone pod komputer i nie wylazało żadnych problemów. Pewnie to przepływomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam ponownie.wymieniłem przepływomierz i autko śmiga jak nigdy wcześniej ..dziękuje za rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...