Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Dziwne dzwięki po właczeniu klimatyzacji.


Gość ArturG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czy tkos wie czemu w mojej primerce po wlaczeniu klimatyzacji wydobywa sie dziwny szum w komorze silnika. Chlodzi dobrze jak jest wlaczona. Jak klime wzlacze to jest cicho i ok. zastanawiam sie czy pompa od klimatyzacji nie ma juz ozyska zatartego czy moze jest za malo gazu w ukladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy opłaca sie zmieniac łożysko bardziej niz zakup używanej pompki?

 

[ Dodano: Pią 03 Lip, 2009 18:43 ]

Gdzie najlepiej dokonac takiej wymiany?

PS. Auto na fotce jak moje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężarka używka to min. 200 pln i kupując też możesz trafić z zatartym łożyskiem.

Mechanik wziął ode mnie ok.50 pln za wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość fragles13

Sprężarka używka to min. 200 pln i kupując też możesz trafić z zatartym łożyskiem.

Mechanik wziął ode mnie ok.50 pln za wymiane.

Wieshaqu, co to za mechanik był? Jakiś spec od klimatyzacji, czy ogólny? Muszę zdiagnozować klimę bo chciałbym ją naprawić i nie wiem komu to polecić. jeden serwis już się zesrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wieshaqu, co to za mechanik był? Jakiś spec od klimatyzacji, czy ogólny? Muszę zdiagnozować klimę bo chciałbym ją naprawić i nie wiem komu to polecić. jeden serwis już się zesrał.

 

To co to za servis, chyba fiata albo forda ( o kia i daewooo już nie wspomnę) bo wątpię żeby w NISSANIE się "zesrali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...