Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Montaż elektrycznych szyb


Gość smyndrok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smyndrok

Siema!! Czy elektryczne szybki potrzebuja jakiegos sterownika lub cos podobnego?? W samochodzie jest fabryczna instalacja pod szyby, zamontowalem na probe w lewych tylnych drzwiach silownik pospinalem i nie dziala. bezpiecznik pod maska jest w pozadku. Czy moze to byc wina tego,ze nie mam podpietych przelacznikow w tunelu? (ps. jak ktos ma taki tunel na zbyciu to chetnie kupie byle był szary/ciemny:)) Jak ktos z Was sie w takie przekladki bawil, to prosilbym go o porady:) Z gory dzieki! ps. w szukajce nic nie znalazlem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

Zakładasz przód czy tył? U mnie tylne czekają na prąd :)

Nie wiem jak z przekażnikiem (ma to wogóle jakiś dodatkowy przekażnik jak z przodu jest elektryka???) ale bezpiecznik do szyb to chyba masz przy kierownicy..

Powadzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NismoMan

Do sterowania szybami potrzebujesz Tunel środkowy z przełącznikami jedynie co to drzwi kierowcy posiadają sterownik (a mianowicie naciśniesz lekko szyba sama zjedzie kawałek a naciśniesz dłużnej to szyba zjedzie sama do samego dołu) Poszukaj gdzies W dziale elektryki Ponieważ założyłem tam o zakładaniu szyb i znajduja sie tam fotki mojego autorstwa

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie 05 Lip, 2009 09:52 ]

A jeśli potrzebujesz fotkę tego sterownika daj znać (drzwi kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

Z bliżej nieznanych przyczy większość instrukcji ze "Zrób to sam" mi się nie otwiera :(

Wkurzające jest, że te do innych modeli się otwierają wrr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smyndrok

Czyli mam rozumiec,ze bez przelacznikow tunelu nic nie ruszy? Watek jest jeszcze taki,ze zainstalowany mam dopiero jeden silownik z tylu na lewych drzwiach. Tak na probe, bo rozkopac wszycho na zblizajace sie upaly, i zeby jeszcze nie dzialalo to mala lipa:) ps. sterownik szyb mam rozumiec jest to ta czarna kosteczka w drzwiach kierowcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

tak i szystko musisz pospinać do kupy aby cokolwiek ci ruszyło nie jest konieczne tylko podłaczenie poszczególnych silników. jednak przełaczniki przekażniki i centralke musisz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smyndrok

No to wszystko jasne:) do szczescia brakuje mi tylko tunelu:)Wiem,ze w takim ukladzie sa zmienne masy ale czy nie da sie siakos "zmostkowac" pinow tunelowych? pominac te przelaczniki w nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...