Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Napinacze pasów-jak sprawdzić czy są sprawne


mllodzian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

chciałbym sprawdzić czyt moje napinacze są sprawne czy wystrzelone. nie wiem w jaki sposób mogę to zrobić w mojej n16? wiem,że w autach które maja napinacze przy zapięciu pasa to wyskakuje taki języczek.. a jak to jest w naszych almerkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli u mnir czsem przy zapinaniu pasów się zacinają? tak jak przy mocnym szarpnięciu np. to też jest tego oznaka czy raczej nie,bo zwijaja się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli u mnir czsem przy zapinaniu pasów się zacinają?

 

To nic nie znaczy. Poza tym napinacze psaów sa połaczone z poduszkami, wiec pewnie by Ci kontrolka od poduszek nie gasła

 

U mnie jest tak że pasy zwijają się kiepściutko :( Z obserwacji widac że to tak jakby fotel (dokładniej bok fotela) uniemozliwiał swobodny ruch pasa.

U mnie poduszki nie sa wystrzelone, kontrolka sie nie pali.

Ale po przeczytaniu klika postów wyżej info że zle zwijajace sie pasy to objaw wystrzelenia napinaczy to troche zacząlem sie przejmowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki urok ze w Nissanach nei zawsze dobrze sie pasy zwijaja

a napinacze sprawdzaja sie same elektronicznie (gasnie sygnal AIRBAGow)

praktycznie sprawdzic mozna je tylko raz podlaczajac zasilanie -czy wystrzela (czego nie polecam), mozna za to rozebrac pasy i zobaczyc ze zóty pojemnicze jest caly (co prawda nei widzialem na oczy wystrzelonych moze wygladaja tak samo w co watpie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...