Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Progi do P11 sedan oraz pytanie odnosnie tylnego


frezeer

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z warszawy robil juz progi w primce i powie mi gdzie moge takowe kupic w rozsadnej cenie? wymienial bede sam. Mam takze pytanie odnosni tylnego zawieszenia do uzytkowniko p11 ,otoz czy kazda prima tak buja tylem? sprawdzalem na postoju przechyly i prima buja sie nawet na 15cm ,to normalne czy cos jest uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

Progi do P10 wczoraj znalazłem za 79zł (zamienniki) Jak do jutra nikt nie podpowie to odpalę kompa i prześlę Ci link :)

Progi robisz sam :) a podciągi potrafiłbyś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi do P10 wczoraj znalazłem za 79zł (zamienniki) Jak do jutra nikt nie podpowie to odpalę kompa i prześlę Ci link :)

Progi robisz sam :) a podciągi potrafiłbyś zrobić?

 

Tego to Ci niepowiem bo nie robilem ,staram sie wszystko robic w samochodach sam ,wkoncu jak zrobie cos nie tak to pretensje moge miec sam do siebie.

Zawsze wiecej w kieszeni a i satysfakcja jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takze pytanie odnosni tylnego zawieszenia do uzytkowniko p11 ,otoz czy kazda prima tak buja tylem? sprawdzalem na postoju przechyly i prima buja sie nawet na 15cm ,to normalne czy cos jest uszkodzone?

 

:zdziw:

 

to myślałem, że moja wiele przeszła, ale przy takich przypadkach jak Twój to pozostaje mi się tylko zdziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...