Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] latające koło


Gość mam P10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mam P10

Witam

Proszę o poradę miesiąc temu wymieniałem piasty po 2 tygodniach dokręciłem śrubę bo był luz ( koło latało przy poruszaniu góra /dół ) i się zastanawiam czy to w ogóle wina piasty łożyska dokręcałem no ale ile można czy jest między nimi tyle miejsca żeby dalej dokręcać no i po drugie nie da się za bardzo, klucz nawet nie drgnie :/

czy może jest to wina amorków albo wahaczy bo jeden jest skrzywiony, po tym jak cały wydech zostawiłem w drodze :029:

 

Prośba jeśli jest jakiś podobny temat to proszę o linka bo ja nie znalazłem

Jeśli nie to poradźcie panowie co w trawie piszczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to "latanie" to jest na piaście? Podczas poruszania przyjrzyj się dobrze czy ten luz to nie jest na górnym wahaczu. Piszesz że masz skrzywiony wahacz, dziwię się że go nie wymieniasz, nawet na jakąś używkę. Przecież skrzywienie wpływa na zużycie opon i prowadzenie samochodu. Łożyska w piaście nie są stożkowe i dokręcanie ich nic nie daje, jak jeździłeś z luzem przez miesiąc to mogło się zużyć i czeka cię wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

Jak to dokręcałeś, bo był luz?? Zgadzam się z przedmówcą sprawdż cz nie masz luzów na wahaczachn((górny i dolny)i czy przy kręceniu kołem nie ma drgań na np. sprężynach. Krzywy wahacz wymień, a póżniej geometria się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok panowie ale chodzi mi o tył a z tyłu są dwa wahacze wzdłużne i faktycznie przy większej prędkości jakoś tył mało stabilny jest

item703409515_wahacz_nissan_primera_p10_promocja.html#gallery

i mam problem bo nie wiem jak go wymienić

Prosił bym o jakieś instrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...