Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Poduszki silnika.


Gość Bruce1807

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bruce1807

Jak w temacie poduszki silnika poszły. Konkretnie prawa i tylna. Szukałem w szukajce to ostatni post z 2007 i poleca firmę tedgum na której temat google (różne fora innych marek) mają raczej marne opinie.. Znalazłem zamiennik firmy 'febi' ale brak konkretnych opinii. Wymieniał to ktoś? Ktoś korzystał z tedguma?

Używek z obcych szrotów raczej nie chcę. Szukam na terenie mazowieckiego żeby ew. używkę móc wlasnoręcznie sprawdzić. Są ewentualnie jakieś sensowne zamienniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem poduche firmy tedgum.Jak narazie daje rade :P . Dzwoniłem do nich i przy zamówieniu indywidualnym ceny dają z katalogu, jeżeli masz firme to można się u nich zarejestrować i dają upust-jaki nie wiem.

Ps. kupiłem tylnią poduche - 78zł w tedgumie, a w JC za tą samą gume z tej samej firmy z tym, że po zniżkach z JC zapłaciłem 63zł :) Innych zamienników nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze u siebie nie wymieniałem, ale jesli chodzi o produkty febi to wielokrotnie rozne zakladałem do różnych autek i nigdy nie narzekałem na ich jakość. Sądze że poduszki też będą ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

lisek, a znasz koszty febi? Jak sprzawdzałem ich katalog to za prawą życzą sobie ok.480, tedgum wg. katalogu 170(pełna) i 107(wkład). Nie wliczam tutaj zniżek, bo jeszcze nie sprawdzałem jakie tam mamy :)

Tylna też jest do przełożenia czy wulkanizowana? Dużo kłopotu z wymianą wkładu, bo prasę ostatnio nadwyrężyłem :)

Sorka, że tak dokładnie ale jak wkładamy zamienniki to zawsze coś jest zje.. Jak wymienię wkład to będę pierwszym przypadkiem w firmie która swoje latka ma. Można by póżniej powiedzieć, że "NKP rulez" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylną kupujesz całą z metalowymi uszami

prawa i lewa wkład można przeprasować

przednia malutka -25zł

kupiłem całą pod skrzynie za 150- potem pociołem blache i przekładałem sam wkład ..bo skrzynia GT ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na wkładach z tedgum jakieś dwa lata i nic się nie działo, moge foty zrobic jak to wygląda po dwóch latach eksploatacji bo stary silnik stoi z poduchami, na skrzyni dalej siedzi poducha z wkladem. Jak kupowałem to do tylnej poduchy też mieli wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a duzo pracy jest z wymiana samego wkładu poduszki?? bo musze w swojej wymienic a ze pracuje w carsie to kupilbym sobie tanio wkłady . jaki koszt robocizny za wymiane wkładu poduszki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo, najgorzej chyba wybić stare wkłady, wycinałem, grzałem i jakoś poszło, wprasowanie nowych też ciężko, ale jak jest sprzęt to jakoś to idzie. W warsztacie nie wiem ile by sobie za to policzyli, robiłem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...