Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No właśnie jak to jest z tym próbnikiem do lakieru? Brać ... nie brać...

 

Pozdrawiam

jak się dogadacie to przy odbiorze koleś z salony powinien wam za free pokazać grubość wszystkiego (jak ja swojego odbierałem to było to oczywiste i kolesie się nawet nie zająkneli ze się nieda czy cośtam....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dogadacie to przy odbiorze koleś z salony powinien wam za free pokazać grubość wszystkiego (jak ja swojego odbierałem to było to oczywiste i kolesie się nawet nie zająkneli ze się nieda czy cośtam....)

 

Możesz się więc z nami podzielić jaka powinna być grubość lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie 24 07 09 odbiór na umowie 30 10 09 odbiór potwierdzony przez fabrykę 15 10 09 odbiór rzeczywisty auto już czeka w salonie więc ok 09 10 09.Pozdrawiam wszystkich oczekujących .

Gratulacje ! podziel się swoimi wrażeniami. Ja zamawiałem chyba 27 czerwca i jak powiedział mi mój dealer mogę się spodziewać odbioru najwcześniej 26.10 mając termin wg umowy do 30.10 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 7 sierpnia z datą odbioru do 14 października. I dziś miałem jeden miły telefon że auto już jest, jednak dokumentów jeszcze nie ma :) Więc czekam z niecierpliwością na dokumenty. Po kilkunastu minutach drugi telefon z salonu i bardzo miła pani pyta mnie jakie dodatkowe zabezpieczenie zainstalować autoalarm za 1500 zł czy blokadę skrzyni za 1200 zł. Zdziwieniu mojemu nie było końca ponieważ w zamówieniu ani podczas składania zamówiania nie otrzymałem informacji że tak owe będzie niezbędne. Wyciągnąłem zamówienie i poinformowałem miłą panią za jaką kwotę zdecydowałem się nabyć auto i zarządałem montażu dodatkowego zabezpieczenia, wtedy miła pani "opamiętała" się i poinformowała mnie że w przypadku wersji N1 (ciężarowej) nie ma takiej konieczności. Przepraszam ale czuję się "naciągany" !! Chyba im nie odpuszczę przy odbiorze i postaram się przeglądnąć nawet najmniejszą śrubkę (w zasadzie mój brat, który jest mechanikiem) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zamówiłem Qashqaia 23 lipca , termin odbioru na 1 listopad

Samochód od dwóch tygodni stoi w salonie a ja czekam na jakieś papiery które sa potrzebne do rejestracji

Mają być na jutro ale to jutro jest od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż powiem tak, chyba salon się "uwija". Myślałem że jeśli auto jest w salonie to na dokumenty przyjdzie poczekać. Ale okazało się się że dwa dni po aucie pojawiają się dokumenty. Jutro jadę je odebrać, oczywiście wcześniej oglądając auto. Jestem dość miło zaskoczony bo moje QQ pojawi się w moim garażu już w poniedziałek lub max wtorek B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację od swojego dealera, że mój QQ jest już w Polsce i stoi w porcie.

Ażeby samochód znalazł się w rękach dealera, musi go tam dostarczyć firma transportowa, co może zająć od kilku dni do tygodnia, do tego czasu należy doliczyć jeszcze kolejne dni aż urząd celny dostarczy dealerowi potwierdzenie opłacenia akcyzy.

Jeśli niczego nie pomyliłem i dobrze zrozumiałem informację od dealera, to samochód będzie pewnie gotowy nie wcześniej niż za dwa tygodnie... :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

Ja zamowilem 1.5dCi Acenta N1, szklany dach 8 sierpnia. Odebralem 7 pazdziernika. Czyli 2 miesiace :-)

Czy mozesz napisać jak dealer zachował sie w sprawie wydania zdemontowanych siedzień ? Jeśli możesz odpowiedz na forum: Homologacja Nissana Qashqai - zachowamy pewien porządek.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że kolegi nie dotyczy ten temat... Informuje o szklanym dachu - w wersji +2 jest to standard.

 

W Zwykłym QQ nie ma problemu braku siedzeń - jest tylko na stałe podłokietnik i kratka...

 

Zresztą degradacja pojazdu + niejasna przyszłość przepisów podatkowych spowodowały, że nie zdecydowałem się sam na N1 w swoim QQ+2. A jak czytam o ostatnich "czystych" zagraniach importera, to tylko się w tej decyzji upewniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

Przypuszczam, że kolegi nie dotyczy ten temat... Informuje o szklanym dachu - w wersji +2 jest to standard.

 

W Zwykłym QQ nie ma problemu braku siedzeń - jest tylko na stałe podłokietnik i kratka...

 

Zresztą degradacja pojazdu + niejasna przyszłość przepisów podatkowych spowodowały, że nie zdecydowałem się sam na N1 w swoim QQ+2. A jak czytam o ostatnich "czystych" zagraniach importera, to tylko się w tej decyzji upewniam.

No tak gratuluję spostrzegawczości i refleksu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

Widzę ten sam silnik co u mnie - jak możesz się podzielić jakimś mini raportem spalania... :)

 

Jak się szybko coś u mnie nie zmieni to pomyślę, że jeżdżę z zaciągniętym hamulcem

hmmm - się podzielę jak po 4 miesiącach wreszcie odbiorę auto ;) Hamulec jednak warto sprawdzić jeśli jest źle ... A moze ciśnienie za niskie w ogumieniu albo klapa bagażnika niedomknięta ? Widzę jest już wątek w tej sprawie: Spalanie 2.0 dCi więc pisz śmiało - może dealer nie dotrzyma umowy i uda mi się jeszcze wycofać bez straty wpłaty ;]

Pozdr.

 

Właśnie zauważyłem ze to Twoj wątek ...wiec trzeba czekać na innych. Jazdą w korkach sie nie przejmuj wyleć za miasto będzie lepiej.

Edytowane przez chris_voyager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem QQ 1,6 TEKNA w połowie sierpnia z gwarancją odbioru do 21 grudnia. Ale samochód już przypłynął do portu.

Odbiór chyba do końca miesiąca.

 

No to jestesmy w takiej samej sytuacji. Zobaczymy kto dostanie szybciej. Jestem z Trójmiasta, do portu blisko,

ale wg przysłowia wcale nie musi być szybciej. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestesmy w takiej samej sytuacji. Zobaczymy kto dostanie szybciej. Jestem z Trójmiasta, do portu blisko,

ale wg przysłowia wcale nie musi być szybciej. :unsure:

Ja ze Śląska, wiec trochę dalej.Dam znać jak będzie w salonie.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

29.09 odebrałem QQ 1.5. dCi Accenta. Dealer zmieścił się w terminie - zamawiałem z końcem promocji. Jeździ ok, spalanie jak w książce, trochę głośnawy na tylnym zawieszeniu. Po tygodniu zauważyłem rozciętą (ok. 1 cm) osłonę od słońca na przedniej szybie (obok czujnika ruchu alarmu - przypuszczam, że podczas montażu spec zahaczył nożykiem i ...) - reklamacji nie uznano. Uważam to skandal.

Generalnie autko jak na razie b. super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem QQ 1,6 TEKNA w połowie sierpnia z gwarancją odbioru do 21 grudnia. Ale samochód już przypłynął do portu.

Odbiór chyba do końca miesiąca.

 

Witam, to ja również zamówiłem taką samą wersję w salonie w Kielcach z datą w umowie 21 listopada, jednakże wczoraj dzwoniłem zapytać o jakieś możliwe przyspieszenia, ale salon do wczoraj nic nie wiedział o możliwym szybszym odbiorze. Jutro ponękam ich dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...