Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRILL chromowany


Gość Strażak Sam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strażak Sam

Panowie! Czy ktoś wie gdzie mogę kupić sam grill do Murano? Albo pomoże mi z moim problemem. Poprzedni właściciel nie do końca zdjął folię osłonową z grilla i na dzień dzisiejszy wygląda to fatalnie. Resztki, które zostały na grillu są tak przyklejone pod wpływem słońca, że szok. :/ Próbowałem sam to zdrapywać, ale urwałem sobie pazurki ;) A mówiąc poważnie, to schodzi, ale w 1/100000 mm :!: :!: :!: Więc może po 5 latach bym to oczyścił? :< Oddałem auto nawet do lakiernika, który próbował to oczyścić z użyciem (podobno) nitro i też nie daje się zerwać. Może ktoś zna jakiś sposób na zdjęcie tego, albo widział gdzieś na szrocie grill do Murano?

 

[ Dodano: Wto 07 Lip, 2009 12:51 ]

Aha! Pardon, bo zdaje się, że "mamy" też jedną użytkowniczkę Murano. Więc początek mojego wątku po korekcie brzmi tak: PANIE i PANOWIE!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak Sam, pozostalosci po naklejkach dobrze schodza po potraktowaniu ich benzyna ekstrakcyjna. Byc moze pomoze to takze na resztki folii, z tym ze zrob wczesniej probe gdzies od tylu czy czasami nie pojawi sie zmatowienie.

Odnosnie wymiany atrapy - zobacz na alledrogo:

http://allegro.pl/search.php?string=murano...;category=18699

Czesc z nich jest z Twojego regionu, wiec pewnie moglbys wczesniej obejrzec w jakim sa stanie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatno zauwazylem, ze w niektorych miejscach na grillu pojawila sie jakby lekko schodzaca przezroczysta folia. Trzeba sie mocno przyjzec zeby to zauwazyc, ale faktycznie cos sie tam luszczy. Bylem wczoraj na przegladzie i przy okazji to zglosilem. Przy odbiorze auta dowiedzialem sie ze bede mial wymieniony grill w ramch gwarancji :) (Przynajmniej gwarancja sie na sam koniec przydala). Tak wiec Strazak Sam nie jest odosobniony - mialem ta sama usterke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

Ostatno zauwazylem, ze w niektorych miejscach na grillu pojawila sie jakby lekko schodzaca przezroczysta folia. Trzeba sie mocno przyjzec zeby to zauwazyc, ale faktycznie cos sie tam luszczy. Bylem wczoraj na przegladzie i przy okazji to zglosilem. Przy odbiorze auta dowiedzialem sie ze bede mial wymieniony grill w ramch gwarancji :) (Przynajmniej gwarancja sie na sam koniec przydala). Tak wiec Strazak Sam nie jest odosobniony - mialem ta sama usterke.

bilro ty to jesteś farciaż tobie wymienią a co my mamy zrobic jeżeli autka nasze nie są na gwarancji ? u mnie też wystąpił ten sam problem i ciężko myślę co zrobic wymienic i wydac 500 zł na nowy z allegro olac sprawę czy kupic z uszkodzonu chromem z allegro za około 100 zł dac chromowac (robią to w poznaniu witrochem)lub zdjąc chrom i pomalowac np na czarno jednym słowem kicha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murańce, mam pytanie czy wlot powietrza do chłodnicy macie zabudowany czy otwarty?

Pytanie troche głupie ale dziś zauważyłem ze przy tablicy, po obu stronach są dwa otwarte otwory a potem dopiero maskownice.

Przez te otwory widać od cholery robactwa przyklejonego do chłodnicy. Zastanawiam sie czy nei zgubiłem jakiejs maskownicy czy coś?

 

Dajce znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romanista - chodzi ci o wloty powietrza w zderzaku? To normalka, ze do chlodnicy przyczepia sie robactwo. U mnie jest tak jak na zdjeciu ponizej.

W wersjach USA, w skrajnych wlotach byly montowane halogeny.

 

7d689f00dfd9417cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilro,

u mnie tablica zasłania te centralne wloty a pozstałe faktycznie sa jak u Ciebie odsłonięte i tylko skrajne maja zaślepki.

Wczesniej nei zwracałem na to uwagi.

 

swoja drogą to troche kiepawo wygląda. Może jakaś siatką czarna to zakryć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besel - roznica w ilosci zaslepek i to, ze masz wiecej otworow zaslepionych wynika z tego, ze nie masz chlodnicy do skrzyni biegow. U mnie po tej stronie znajduje sie taka mala dodatkowa chlodnica do CVT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Strażak Sam

bilro ty to jesteś farciaż tobie wymienią a co my mamy zrobic jeżeli autka nasze nie są na gwarancji ? u mnie też wystąpił ten sam problem i ciężko myślę co zrobic wymienic i wydac 500 zł na nowy z allegro olac sprawę czy kupic z uszkodzonu chromem z allegro za około 100 zł dac chromowac (robią to w poznaniu witrochem)lub zdjąc chrom i pomalowac np na czarno jednym słowem kicha :(

Ja jeżdżę z ta folią bo nic nie pomogło w jej zdjęciu. Nawet lakiernik w Nissanie się poddał. <_< Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...